TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    furkanft Avatarı

Son Giriş
    28.08-2019
    Saat
    21:57
    Yaşadığı Yer
    istnabul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar merhaba. Epilepsi rahatsızlığımdan dolayı başvurduğum Üsküdar devlet hastanesinden aldığım %15 lik rapor Abdülhamit hastanesinde %40 a yükseltildi( bugün 02.01.2019) ayrıca askerlikten muaf oldum. Şimdi heyete gireceğim 2hafta sonra. sizce rapor düşer mi yükselir mi. İkincisi rapor süreli verildi. 25 yıldır epilepsi rahatsılığım var. 3 farklı ilaç kullanıyorum. Bu raporun 2 yıl sonra süresiz yapma durumu nasıl oluyor bilginize. Bu arada 2018 aralıkta Üsküdar devlet hastnesi engellilerde usulsüzlük yapıldığı gerekçesiyle adalet bakanlığınca açılan soruşturmada birçok gözaltı söz konusu. Saygılar.

Üye
    furkanft Avatarı

Son Giriş
    28.08-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istnabul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    arkadaşlar merhaba. Epilepsi rahatsızlığımdan dolayı başvurduğum Üsküdar devlet hastanesinden aldığım %15 lik rapor Abdülhamit hastanesinde %40 a yükseltildi( bugün 02.01.2019) ayrıca askerlikten muaf oldum.
    Şimdi heyete gireceğim 2hafta sonra. sizce rapor düşer mi yükselir mi. İkincisi rapor süreli verildi. 25 yıldır epilepsi rahatsılığım var. 3 farklı ilaç kullanıyorum. Bu raporun 2 yıl sonra süresiz yapma durumu nasıl oluyor bilginize. Saygılar.

Üye
    furkanft Avatarı

Son Giriş
    28.08-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istnabul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 2
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    süreli olarak raporumu bugün aldım

Bugün engelli kartımı aldım. Haftaya aynı gün teslim edeceklermiş. Ücretsiz İETT yi aldım. İSKİ den yarı yarıya su indiriminden faydalandım. Şimdi vergi indirimi için uğraşarak erken emekli olabilmeyi istiyorum