TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Yusufbb Avatarı

Son Giriş
    05.12-2019
    Saat
    00:40
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @deathless hocam doktır bu şekilde yazmış adı geçen aksiyete bozukluğu ( tedavi ile işlevselliği düzelmeyen) denilen akıl hastalığı tespit edildiği ve 2011 yılında kronik hale gelmiş psikotik bozukluk tanısıyla askerlikten muaf ,ataklarda azalma yok yaklaşık 2 yıldır düzenli takip altında olup sertralin 150 mg,trifuoperazin 3 mg, mirtazapin 15mg kullanmasına rağmen aksiyete sempotlarında düzelme olmadığı bu durumuyla çalışamasının yüzde 50 sini kaybettiği yazmış .süreli olma durumu varmıdır ? yüzde kaç rapor alırım heyette

emeklilik ve vergi indirimi düşünüyorum çalışmayı düşümüyorum oran yüzde 40 altına olurmu

Üye
    Yalcinkeles Avatarı

Son Giriş
    03.12-2019
    Saat
    04:35
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Oranin yuzde 45 surekli olur eger sen calismak isterim dersen dr calisabilir raporu verir sen calismak istersinde özel seni alirmi bilmem kamuda zor aliyo bunu bil bende aybi durumdayim 3 yil issizim artik ne olcaginida bilmiyom normalde calismak istiyorum ama hep engel emeklilik dusunur oldum

Üye
    deathless Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:30
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    347
    Verilen Beğeniler
    174

@Yusufbb..hocam rapor durumuna göre oranı ve sürekliliğini elbet de doktorlar bilir,ama anlattıklarına göre iyileşmeyen çalışmaya el vermeyen bir durum varsa 40 üzeri alırsın gibime geliyor,ve bence de doktora çalışabilirim deme sakın öyle bir durumun yoksa çünkü yukarıdaki arkadaşın da dediği gibi iş bulman zor olabilir,sen engelli emekli ol gene emekli iken başka işlere de bak ,en azından 1 maaşın garanti cebinde olur öteki de ekstra kazancın olur..geçmiş olsun..
    emeklilik için yıl prim gün durumları nasıl sgk başlangıç falan??

Üye
    Yusufbb Avatarı

Son Giriş
    05.12-2019
    Saat
    00:40
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

@deathless hocam çok sağol bilgilerin için doktara zaten çalışamadığımı belirttim kendiside rapora öyle yazdı yüzde 50 çalışma yetisini kaybetti yazdı işlevseliiği düzelmeyen aksteye dedi araştırdım ( işlevselliği düzelmeye akseyete ) %50 alıyormuş sgk prim günüm 4808 gün işk giriş yılım 2004
    @Yalcinkeles hocam çalışamıyorum dedim 2010 yılından beri kayıtları açtı baktı orda tecavı gördüğümü kendide gördü artık 31 ocakta heyet var birşey soryorlarmı heyette

Üye
    adanalı01 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:57
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    47
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    aslında ıyı yazmıs

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12