Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    cdisci Avatarı

Gerçek Adı
    CEMİL DİŞÇİ
    Son Giriş
    16.06-2017
    Saat
    11:05
    Yaşadığı Yer
    Nigde, Turkey
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    yok arkadaşım öncelikle özrünü belirtir (özel tertibatlı senin sol ayak olduğu için otomatik vitesli araç kullanabilir yazsın bunu ortopedi dr söyle)h sınıfı ehliyet alabilir ve otomatik vitesli araç kullanabilir raporumun tarafıma verilmesi diye bir dilekçe ile rapor odasına gideceksin devlet hastanesinin eski raporunu karıştırma sadece bu söylediğimi yap ama dikkat et ayrıca otomatik vitesli araç kullanabilir yazsın o zaman ötv siz araç alabilirsin orana gerek yok yine söylüyorum ötv siz araç alacağını aman aman söyleme

ayrıca şu emeklilik hakkında bir bilgi rica ettim ama değinmemişsin bende hemofili hastasıyım da nasıl emekli oldun

arkadaşım burada paylaşım için bulunuyoruz ne yazık ki size sorulan sorulara cevap vermiyorsunuz biz size nasıl yardımcı oluyorsak sizde bizlere yardımcı olmalısınız

Üye
    golf Avatarı

Son Giriş
    17.04-2011
    Saat
    14:10
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

cemil abi herzaman yardımcı oluruz abicim ben 94 girişliyim sigortaya bu sene malülen emeklilik hakkım dolmuş ben rapor aldıktan sonra sgk ya dilekçe yazdım benden rapor istediler gönderdim sonra bir daha devlet hastahanesinden rapor istediler onuda aldım gönderdim ve emekli oldum aklına takılan varsa yazarız abicim saygılar...

Üye
    cdisci Avatarı

Gerçek Adı
    CEMİL DİŞÇİ
    Son Giriş
    16.06-2017
    Saat
    11:05
    Yaşadığı Yer
    Nigde, Turkey
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Ya kardeşim bende hemofili hastasıyım ayrıca ortopedik rahatsızlığımda var ancak malulen giden evraklarım ret geldi gerçi ben malulen emekli olmak istemiyordum kalıtsal hastalığı olanları bildiğim kadarı ile malulen emekli yapmıyorlar o yüzden sen nasıl malulen oldun bir de ilk raporu nerden aldın onlar sevk etmeden mi aldın ikinciyi devlet hastanesinden aldım diyorsun benim rapor oranım hemofili %80+ortopedi %40 ama maluliyetiniz %60 olmadığından ret dediler dediğim gibi ben 5510/28 den (erken emeklilik) hakkından yaralanmak istediğimi belirtir dilekçe vermiştim ondan olamadım herhalde neyse sonuç bekliyorum ankara dan

Üye
    pasa_43 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    21.09-2017
    Saat
    01:17
    Yaşadığı Yer
    kütahya
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Golf kardeşim Ben de hemofili A hastasıyım ve malulen emeklilik için araştırma içerisindeyim..siz malulen emekli olmuş ve birebir bu işi yaşamış biri olarak sizinle bire bir görüşmek istiyorum..size ulaşabilmemin bir yolu varmı..?Kütahyalıyım ben de yardımcı olursanız Sevinirim..Saygılar..

Üye
    Coskunaksoy Avatarı

Son Giriş
    21.01-2016
    Saat
    21:29
    Yaşadığı Yer
    Kars
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @golf

Maaş nekadar bağladilar sormasi ayip deyilse kardeşim

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12