Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    MESTAN Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    11:59
    Yaşadığı Yer
    içinizden biri
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    4

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sağlık kurulu raporlarında -örneğin vergi indirim belgesi için alınan raporlarda- kişide bulunan özürün vucudun sağında veya solunda bulunmasının bi farklılığı var mı (sağ ve sol oranları aynı mı)?
    aynı zamanda kişinin raporuna istinaden askerlik yapmamış olması raporuna artı katkı yapar mı eğer katkısı varsa ne ölcüdedir

saygılar

Üye
    Ayşe Avatarı

Gerçek Adı
    ayşe
    Son Giriş
    29.06-2011
    Saat
    11:53
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Rapor oranı vergi indirimi için % 40 tan başlar bunu hakkettikten sonrası çok önemli değil. Eğer amaç vergi indirimi içinse

Üye
    MESTAN Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    11:59
    Yaşadığı Yer
    içinizden biri
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    4

Hayır ben puan acısından sordum örneğin özrün sağ kolda olmasıyla solda olmasının bi farkı varmı.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:18
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222

Hayıri fark etmez.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    ergün Avatarı

Gerçek Adı
    ergün
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    18:17
    Yaşadığı Yer
    didim
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

engelin iş kazası sonucu oluşumunda,sağ veya sol ayırımı varmıdır?
    bunu özellikle müfettiş bana sorduğu için sorma ihtiyacı duydum.eğer iş kazasında etken ise,bunun kabaca bir % karşılığı kaçtır.?veyahut sayısal olmayan bir karşılık değeri mi vardır?değerlendirme nasıl yapılır?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:18
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Cetveli bir daha inceledim ve sağ-sol ayrımı göremedim. Ama, sağ eli ile iş yapan biri sağ elini kaybetmişse, sol elini kaybetmeye nazaran daha çok zorlanır. Bunu öngören bir fark vardır mutlaka... Özellikle üst ekstremitede bu fark önemli... Ama -ben- mevzuatta göremedim.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...