TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 1 / 10 12345 ... SonSon
Toplam 149 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Casher Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbuk
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Hayirli cumalar. Ben testis kanseri hastaligi gecirdim. Metastaz yapmisti omur ilik sinir ucuna sicramisti mide ye. Ve karaciger. Ameliyatla sag testis alindi. Daha sonra 15 gunde. 1 kul olmak uzere. 4 kul kematerapi gordum. Ve kanseri atlattim daha sonrasinda. Midemde. Yara olustu ilac kullaniyorum. Testisimde siddetli varikosel rahatsizligim var raporum mevcut. Sperm testi yaptirdim. Devlet hastanesinde. Ozel hastanede. % 93 olu hucre var dediler ancak tup bebek yoluyla cocugum olma sansi var dedi doktorlar sizce. % kac rapor alirim vergi indirimden yararlanip. Erken yaslilik emekli olmam icin gecirdiyim hastaliklardan kac rapor verilrler. Heyete girecem bilgisi olan arkadaslarim yardimci ola bilirmi

Üye
    aykut35 Avatarı

Gerçek Adı
    aykut
    Son Giriş
    22.01-2021
    Saat
    14:05
    Yaşadığı Yer
    Turkey
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    9

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    55% bulur bana göre kardeşim gecmiş olsun ALLAH yardımcın olsun.

Üye
    Casher Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbuk
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    3

amın cumlenızden abı cım ne ye gore oran hesap ladınız yuzde 55 oranı

Üye
    Casher Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbuk
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    3

Iyi aksamlar.

Ben 2012 bel agriyla gittiyim cerrahpasa tip fakultesi hastanesinde yapilan testler sonucu. Testis kanserine. Yakalanmistim. Kanser turu ( germ hucreli metastaz. Testis kanseri. Sonucu cikti ) sonrasinda sag. Testisim ameliyat alimdi. Omur ilik mide ve karaciger sicramisti 15 gunde bir olmak uzere. 4 kul. KEMATERAPI GORDUM.
    PISIGOLOJIM BOZULMUSTU. Olum korkusu antidepresyon ilaci kullaniyorum halende. Kullaniyorum.

2013 tedavilerim bitti saglima kavustum 6 ayda bir kontrollere gidiyorum. Sonrasisinda sperm testi yaptirdim %93 olu hucre var. Sonucu cikti doktor normal olarak cocuk olmaz dedi. Tup bebek yontemiyle. Anca bir sansiniz var dediler.

Midemde de unser gaztrit yara olusmustu sindirim sistemim yavas calisiyor. Testisimde gecen sene agri oluyordu doktor dediki siddetli varikosel. Var dediler.

Sormak istediyim sizler daha iyi bilirsiniz bana saglik kuruluna girersem. Ayni rahatsizliklari geciren arkdaslar var ise % kac rapor aldilar. Yada bu hastaliklardan siz editor abim. Arkdaslarim. Bana cevap yazarmisiniz 1 testis kanseri gecirdim. 2sag testis alimdi. 3 kisirlik olustu 4 siddetli varikosel. 5. Sindirim sistemimde sorunlar. Unser yara. Gibi 6. Pisiyatri ilaclari kullaniyorum.

Bunlar dan yuzde kac rapor alabilirim 5560 pirim gunum 1998 girisliyim. Ayni hastaligi geciren arkadaslarim emekli olan var mi erken yaslilik emekliliyi cevaplarinizi bekliyorum iyi aksamlar

Üye
    Casher Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbuk
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    3

Bu gun saglik kurulunda heyet te girdim. Uruloji. % 40. Arti testis alindi diye %10 ilave rapor verdi. Onkoloji. %20.rapor verdi buna gore. Rapor sonucum kac oran cikar vergi indirimden yararlanip emekli olabilirmiyim

Üye
    Kozmik Avatarı

Son Giriş
    19.01-2021
    Saat
    23:17
    Yaşadığı Yer
    Yozgat
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Bende testis tümörü tedavisi gördüm.Ve tedavim sürdüğü için birinci derece vergi indirim belgem var.seneye 6. Ayda emekliliğim doluyor ve müracaat etmeyi düşünüyorum.Benim tahminim %46 gibi bir rapor alırsınız.Vergi indirim belgesi için müracaatı izi yaparsınız.sureniz dolduysa emekli olursunuz.Ssk li misiniz

Vergi indirim belgesi içinde defterdarliğa müracaat edersin.Tabi bir işte çalışıyor olmanız lazım.2 ay gibi bir sürede vergi indirim belgen gelir.ve emekli olursun.benim daha bir Senem var.emeklilik sürecini banada yazarmisin .Tşk.

Üye
    akar_ahmet Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet akar
    Son Giriş
    31.10-2020
    Saat
    02:51
    Yaşadığı Yer
    Eskişehir
    Alınan Beğeniler
    32
    Verilen Beğeniler
    22

@Casher heyetten 66 oran çıkacaktır diye düşünüyorum. Bu tabloya göre geçmiş olsun.

Üye
    Casher Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbuk
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    3

Tesekkurler benim tedavim biteli 4 sene oldu. Bugun kontrule gittim. Ordada. Uroloji. %40 verdi testis alindi %10. Yazdi. Onkoloji %20 yazdi. Germ hucreli testis kanseriydim atlattim calisiyorum 1998. Ssk girisliyim. 5600 prim gunum. Var. Rapor sonucu 10 gune cikacak insallah % 40 alirim ustude alirsam cok iyi olur tani heyet ne vercek bilmiyorummm

Üye
    akar_ahmet Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet akar
    Son Giriş
    31.10-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Eskişehir
    Alınan Beğeniler
    32
    Verilen Beğeniler
    22

Şartların uygun gibi emekli olursun büyük ihtimalle heyet sonucunu paylaşırsan sevinirim ben %66 oran bekliyorum senin için

Üye
    Casher Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbuk
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    3

Bu oranlar duzeldi diye degistirirler mi acaba. Saglik kurulu. Heyet de. Cok endise ediyorum rapor dusururler mi acaba.

Üye
    akar_ahmet Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet akar
    Son Giriş
    31.10-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Eskişehir
    Alınan Beğeniler
    32
    Verilen Beğeniler
    22

Benim bildiğim heyet oranı yükseltip düşüre biliyor %40 atına düşmez endişe etme yanlız 1yıl kontrol verebilirler benim sonuçlarda iyi çıkmasına rağmen %94 oran verdiler 2senedir 1yıllık rapor veriyorlar hayırlısı

Üye
    Casher Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbuk
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    3

Bilmiyorum. Valla ne olcak gorecez. Insallah. Verirler

Üye
    Kozmik Avatarı

Son Giriş
    19.01-2021
    Saat
    23:17
    Yaşadığı Yer
    Yozgat
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Süreci buraya yazarmisiniz.İnsallah alırsınız raporu istediğiniz oranda

Üye
    Casher Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbuk
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    3

Tmm sen aldin mi

Üye
    Casher Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbuk
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    3

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Iyi aksamlar ben dun istanbul egitim arastirma hastanesi osmaniye poliniginde. Saglik kurulunda heyet girdim uroloji. Metastaz tumor icin. %40 yumurtaligim. Alindigi icin % 10. Onkoloji doktoru %20 rapor verdi. Bana 10 gun icinde rapor sonucu verilceyini soylediler

acaba heyet baskani verilen oranlari sizce dusururler mi birde. Yuzde kac rapor alirim sizce. 1998 ssk girisliyim. 5600 prim gunum. Var. Vergi indiriminden yararlanip emekli ola bilirmiyim bilgileriniz varsa paylasa bilirmisiniz

Sayfa 1 / 10 12345 ... SonSon