Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    tunç ballı Avatarı

Son Giriş
    15.03-2013
    Saat
    15:09
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    psikiyatrik rahatsızlıklardan özürlü yüzdesi alan var mı? varsa ne kadar? normalde psikiyatrik rahatsızlıklardan özürlü raporu almak zor ama başka rahatsızlıklarla birleştiği zaman özürlü yüzdesini yükseltmeye faydası olması için alan var mı?mesala depresyon,yaygın anksiyete bozukluğu,panik atak gibi

Üye
    coversy5 Avatarı

Son Giriş
    01.06-2017
    Saat
    19:38
    Yaşadığı Yer
    SİVAS
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba arkadaşım ben ağır stres ve uyum bozukluğundan rapor aldım %25 verdiler diğer hastalığımla birleştiğinde %53 oranında rapor aldım geçmiş olsun

Üye
    tunç ballı Avatarı

Son Giriş
    15.03-2013
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkür ederim. bendede anksiyete bozukluğu var.dikkatimi çekti senin ikinci raporunda anksiyete teşhisin değişmiş. daha önce yalnış teşhis mi koymuşlar? organik olması rahatsızlığının sebebi ne acaba? beyinde organik 1 rahatsızlığın mı var? ayrıca nasıl testler yaptılar?
    anksiyete rahatsızlığın çarpıntı, terleme,nefes almada güçlük... vb.belirtiler mi veriyordu? vergi indirimi raporun sürekli mi?r aporları almadan önce bu rahatsızlıklarını gösteren 1 raporun var mıydı yoksa bunlar ilk raporun mu?

biraz fazla soru sordum size kusura bakmayın cavaplarsanız sevinirim teşekkürler...

tunç ballı

Üye
    tunç ballı Avatarı

Son Giriş
    15.03-2013
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba elfasin senin ilk raporuna teşhisin yaygın anksiyete bozukluğumu?yoksa anksiyete bozukluğumu ?yazıldı.birde teşhis kodu vardır mesala F32 gibi .ilk raporuna bu teşhis kodunu tam olarak ne yazmışlardı?anksiyete bozukluklarından olan fobik bunaltı bozukluğu ve panik bozukluğunu özürlü cetvelinde belirtmişler ama diğer 1 bölümü olan yaygın anksiyete bozukluğunu belirtmemişler, niye ki bilemedim.ben 1 kaç psikiyatri doktoruna sordum ama kesin 1 cevap alamadım.en kesini yaygın anksiyete bozukluğundan özürlü yüzdesi alıpta Ankara dan onaylanan birini bulup ona sormak lazım.teşekkürler ELFASİN tunç ballı

Üye
    tunç ballı Avatarı

Son Giriş
    15.03-2013
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

zandedersem size yaygın anksiyete bozukluğu değilde anksiyete bozuklukları teşhisi koymuş olabilirler anksiyete bozuklukları ana başlık yaygın anksiyete de onun1 bölümü ayrıca anksiyete nevrotik bozukluk kısmına giriyor ordada %30 luk 1 yüzde yok Ankara ondan tekrar değerlendirme istemiş olabilir teşekkürler tunç ballı

Üye
    Mürekkep Avatarı

Son Giriş
    14.08-2010
    Saat
    10:17
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tunç sonuçtan bizide haberdar edersen seviniriz.Bol şans

Üye
    tunç ballı Avatarı

Son Giriş
    15.03-2013
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    merhaba elfasin,tabii ki yaşadıklarınız kolay değil psikiyatri doktorları teşhise geldimi teşhisi koyup hemen ilaç yazıyorlar ama iş rapora geldimi nedense zorluk çıkartıyorlar.bu zorlukları siz yaşamış biri olarak daha iyi bilirsiniz.yaşadığınız rahatsızlıklar sizin içinizden alıp götürdükleri belki hiç bir zaman geri gelmeyecek ama sonuçta elden bir şeyde gelmeyecek.duygusalkızın size değilde site geneline 1 hatırlatma mahiyetinde söylediğini düşünüyorum.ayrıca verdiğiniz bilgiler içinde çok teşekkür ediyorum.