Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    benil Avatarı

Son Giriş
    26.07-2009
    Saat
    01:07
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar. Sitenize yeni üye oldum. Sormak istediğim bir kaç soru var yardımcı olursanız sevinirim.
    Skolyoz hastasıyım ameliyat oldum sırtımda ve belimde olmak üzere 2 yerde eğriliğim var. Sırtımdaki ameliyatla düzeltildi. Şu anda çalışıyorum toplamda 11 saatim masa başında geçiyor. Ameliyat olanlar iyi bilirler ki devamlı oturmak insana feci ağrılar yaşatıyor. Daha iyi iş bulabilmek açısından özürlü raporu almak istiyorum. Nasıl bir süreç izlemem gerekir? Bu raporun bana bir eksisi olabilir mi? Gerekirse iptal ettirebilir miyim?
    Lütfen yardım edin. Şimdiden teşekkürler.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:56
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

%40 ve üzerinde işgücü kaybı verilir mi, bilemiyorum.
    Vergi indirimi için defterdarlığa başvurur, hastaneden %40 ve üzerinde işgücü kaybı oranı alıp bunu defterdarlığa onaylatırsanız ve vergi indirim hakkı elde ederseniz, erken emekli olabilirsiniz.
    Ne zaman emekli olabileceğiniz alacağınız sakatlık oranına, ilk kez sigortalı olduğunuz tarihe ve prim günlerinize bağlı?

Alacağınız vergi indirim hakkının veya raporun size hiç bir dezavantajı olmaz. Kazanacağınız olası hakları kullanıp kullanmamak da sizin bileceğiniz bir şey...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    benil Avatarı

Son Giriş
    26.07-2009
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Cevabınız için teşekkür ederim. Peki sizce defterdarlığamı başvurmalıyım yoksa işkur'a mı?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:56
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Defterdarlığa başvurun...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    benil Avatarı

Son Giriş
    26.07-2009
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Son bi soru daha sormak istiyorum. Defterdarlığa başvurursam aynı raporu işkur iş bulmak için kabul edermi? Yeni bir rapormu ister? Çok teşekkür ederimm.