Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sevinç Avatarı

Son Giriş
    09.10-2009
    Saat
    17:21
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    herkese merhaba;
    2006 yılında omurilik tümörü yüzünden ameliyat oldum.bu konuda birçok insandan daha şanslıyım,çünkü ayağa kalktım,ama eski sağlığım yok.Sağ ayağımda felç,kontrol kaybı kasılmalar mevcut dik durmakta zorlanıyorum.Özürlü raporu için başvuru yaptım,%34 verdiler,itiraz ettim hakem hastaneye yönlendirdiler.Şimdi heyete giricem.ama ben bunu raporu sağlık güvencem olmadığı için istedim,çalışmak zorunda olduğum için.Aslına bakılırsa çalışacak durumda değilim sağlığım zorluyor.Heyette nasıl bir durum sergilemeliyim çalışmam mı bana fayda getirir bu raporla çalışmayınca bana faydası olurmu?şimdiden yardımcı olduğunuz için teşekkürler

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:21
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

%40 ve üzerinde rapor alabilmek için elinden geleni yapmalısın. Heyete girdiğinde ayakta durmakta veya yürümekte zorlandığını olabildiğince göster. Zira karar oradaki doktorların dilinin ucunda. "Bunun hiç bir şeyi yok" demesinler! Hasta gibi ol yani...

%40 ve üzerinde rapor alırsan, vergi indirim hakı ve beraberinde erken emeklilik olabilir. Tabii yeterli sogorta primin mevcutsa.
    Ayrıca gelir durumuna göre 2022 maaşı alabilmek için de en az bu oranda rapor alman şart.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    sevinç Avatarı

Son Giriş
    09.10-2009
    Saat
    17:21
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    çok teşekkür ederim.bu moralle %54 rapor aldım ve inşallah önceki raporla aradki fark çok olduğu için 3.hakem hastaneye göndermezler.kesin sonuçlanınca müjde vericem.saygılarımla