TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 2 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 84 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    acı gerçek Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:42
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    123
    Verilen Beğeniler
    47

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Gerçekten engeli olanlar zorlanıyor almakta raporu bide yalan yere alanlar var onlara nasil veriyolar hic anlamıyorum ya hersey de bi sınır var bu yüzden sanırım önüne gelen alamasn dye sanırım ben hala Kabullenemyom cihaz da aldım ama yabancilik çekiyorum kulagmda ağırlık olyo sastm iyce ne yapsam ne etsem :/

Üye
    acı gerçek Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    123
    Verilen Beğeniler
    47

Yaşlılar alir

Üye
    acı gerçek Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    123
    Verilen Beğeniler
    47

Arkadaşlar bi sorum daha olacak benm bel ve boyunda duzlesme var dyorum ya en son 2015 de mr a girdim doktorlar bna o zaman su hareketleri yapcaksn dye kağıt verdiler işaretli falan ilac falan yazmicaz geçerse gecer hareketleri yap dediler hala gcmedi o zaman dan bu yana arttı ben tekrar muayene olsam mi rapor randevularindan once yoksa o mr snclarini gosterp drumu bu sekilde anlatayimmi ne dersiniz yrdmci oln lutfen @nuri3558 @Fulya83 @Suret @Emre1905 bu konuda tırnak kadar da olsa bilginiz varsa paylaşır msnz

Geçtiği kadar artik denmisti

Kontrol e de gel denmedi öyle gonderdilerdi

Konuşma bozuklugumda var doktor kndi dedi

Üye
    acı gerçek Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    123
    Verilen Beğeniler
    47

Bende ölüyom agridan hergün ben 2015 de muayene oldum bunlari dediler o tarihin sonucunu götrsem kabul ederler mi yeni mr cektiryimmi ameliyat falan önermedi doktor hareket yp hadi Güle güle bu kadar
    Konu acı gerçek tarafından değiştirilmiştir (17.03-2017 Saat 18:39 ). Gerekçe: Düzeltme

Üye
    SOON ĞÖLĞE Avatarı

Son Giriş
    24.03-2018
    Saat
    02:36
    Yaşadığı Yer
    Igdır
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

Kardeşim siz nerde rapora girdiniz bilmiyorum ama ben 2014 iş kazası geçirdim bütün raporlar ekipiriz Mr EMG ameliyat olduğum neler yapıldığına dair dosyalar ama HİÇ birine bakmadılar yeniden EMG Mr en başdan yaptılar oran verdiler allah yardımcınız olsun

Üye
    acı gerçek Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    123
    Verilen Beğeniler
    47

Himm gosterdiginde verdilermi puan ayniyiz senle biz o zaman @Fulya83 ne zaman dan beri şikayetin senin duzlesme ben samiyom ki rapor alırken her bölüm muayene icin yönlendirme yapacak bi yerlere ama kimse bi yere gt bunu yptr demio imza atp yolluyo anlamadım bisey rapor almak üç dört ay sürüyor dediler bide anlamadım valla ben bu isten bir şey

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: SOON ĞÖLĞE Mesajı Gör
    Kardeşim siz nerde rapora girdiniz bilmiyorum ama ben 2014 iş kazası geçirdim bütün raporlar ekipiriz Mr EMG ameliyat olduğum neler yapıldığına dair dosyalar ama HİÇ birine bakmadılar yeniden EMG Mr en başdan yaptılar oran verdiler allah yardımcınız olsun
    Muayene lere mi gonderdiler seni vede yani boşuna elindeki belgeleri götürme bakmiyolar mi dyosun

Üye
    SOON ĞÖLĞE Avatarı

Son Giriş
    24.03-2018
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Igdır
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

Kardeşim bunun kürtle Türkle alakası yok buna veya şuna puan veriyor diyebirşey yok ben rapora gittim raporlar baktıkça sonra bana ne şikayetiniz var dedi sağ göz ve kulak kaybı yüzümde kemik yok kafatası kemigim yok beim sakat boynu yere bakıyor kaldıramiyor um sil kolum çalışmıyor dedim on göre incelediler doktorlara gönderdiler benide rapora gönderen sgk öyle kafana göre gidip rapor alıp şundan yararlanayım bu şöyle olsun olmaz öyle kars ünv gittim erzurum ünv gittim en son onların verdikleri ankaraya gitti şimdi bu ay maaş bağlandı 2096 tl sakatlık %81 maaşimda 3500 tl di

Ne 4 veya 5 ayı 3 yıl sürdü öyle kolay değil kardeşim üstünde duracaksın faydası :kazadan önce maaşım 3500 tl olduğundan sımdi 2096 tl iş göremezlik parası alıyorum birde emekli olsam iki maaş alaçam faydası ve zararı maaşına bağlı benim tanıdığım var 700 tl alıyor herkes bir değil

Üye
    SOON ĞÖLĞE Avatarı

Son Giriş
    24.03-2018
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Igdır
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

Doktora bakma sen şikayetini söyle varsa birşey ona göre rapor verirler

Üye
    acı gerçek Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    123
    Verilen Beğeniler
    47

Senin işlemler bitti mi @Fulya83

Üye
    acı gerçek Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    123
    Verilen Beğeniler
    47

Aa Neden üç hastane senin itiraz ettiğin için mi @Fulya83

Üye
    acı gerçek Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    123
    Verilen Beğeniler
    47

Hayırlısı olsun diyelim hakkımızda

Üye
    Suret Avatarı

Son Giriş
    07.10-2021
    Saat
    15:13
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    134
    Verilen Beğeniler
    575

Temel yoga hareketlerini DÜZENLİ yaparak her dertten kurtulursunuz, hangileri onlar demeyin açın Google dan bakin, hergun düzenli yapın, iki ay sonra bişey kaliyo mu bakalım, ayrıca o egzersizleri de düzenli yapsaydiniz ille bi faydası olurdu onu da soyliym, her zaman doğruluk doğruluk doğruluk...

Üye
    Cengiz68 Avatarı

Son Giriş
    01.12-2018
    Saat
    15:50
    Yaşadığı Yer
    ????
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    4

@acı gerçek kardeşim yapacağın iş elindeki tahlil mr film ameliyat epikrizi gibi ne varsa yanına al devlet hastanesinin sağlık kuruluna başvur ne rahatsızlığın varsa hepsinede muayeneye gir yaşın kaç okul durumun nasıl bilmiyorum ama engelli raporunu al özel sektörde olmasa dahi devlet memuru olmanda avantaj sağlar umarım işin rast gider

Üye
    acı gerçek Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    123
    Verilen Beğeniler
    47

@Cengiz68 tahlilerim mr larim sonuçlar 2015 e ait kontrol e gel demedikleri için yapacak başka bir şey yok dedikleri icin bidahada bi yere gtmedim onu kabul ederler mi bilmiyorum elimdeki 2015 sonuçları ni kabul ederler mi ikinci olarak da yas 24,5 25 e adim atmaya az klms önlisans iky mezunuyum vs herkes öyle kolay alamıyor falan dyolar moralim bozuldu acabalarim var doktor lar da imza atyolar gonderyolar dha iki dktr a imzalattrdim onlar muayene dye bsey demedi dgerlri ne dcek bilmiyorum bu ay randevular dolu yeni yeni başlıyor bnm işlemlerim gidişat nasil işlem nasil devam edecek bilmiyorum

Ayrica tip Fakültesi nde yapılıyor rapor işlemlerim bi şey farkeder mi

Üye
    acı gerçek Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    123
    Verilen Beğeniler
    47

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Namaz kiliyoruz dua ediyoruz şükür namaz hem her derde deva ..bi senedr hareket yapıyoruz gecmiyo yoga plates mi geçirecek yoga plates dine uygun değil bn oyle biliyorum
    Konu acı gerçek tarafından değiştirilmiştir (17.03-2017 Saat 23:06 ). Gerekçe: Düzeltme

Sayfa 2 / 6 İlkİlk 123456 SonSon