TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    jöncumhur Avatarı

Son Giriş
    06.09-2020
    Saat
    12:38
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhabalar özellikle size bişey sormak istiyorum. Becker müsküler distrofi rahatsızlığım var .Benim %40 özürlü raporum vardı. Asker için elverişli değil raporumda var. Sonra özürlü işçi oldum valiliğe üst yazıyla vergi indirimi için yazıldı sonra hastane bu sefer %34 özürlü raporu verdi. engel oranları değişti dediler.Sonra da üstüne pek fazla düşmedim. Sonra normal kpss sınavıyla memur oldum. Ama zamanla yaş ilerledikçe bacak kaslarımda sıkıntı yaşamaya başladım. yeniden sağlık raporu almak istiyorum. Direk hastaneye mi başvurmam gerekiyor yoksa il sağlık müdürlüğü aracılığıylamı başvuracağım yardımcı olursanız sevinirim iyi günler

Üye
    mehmet-41 Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    143
    Verilen Beğeniler
    25

Hastahane başvuru yapacaksınız hastalığınızı iyi anlatın dr

Üye
    karadeniz55 Avatarı

Gerçek Adı
    Savaş
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    SAMSUN
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    5

Daha önceden raporunuz olduğu için hastane kabul etmiyor il sağlık müdürlüğüne gidin ama itiraz etmeyin hastalık ilerlemesi olarak müracaat edin itirazda 2 hastaneye birden sevk ediyorlar

Üye
    jöncumhur Avatarı

Son Giriş
    06.09-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

teşekkür ederim il sağlık müdürlüğünü aradım raporlarınla birlikte gelin değerlendiririz dedi. Ayrıca il sağlık müdürlüğüne hastalık ilerlemesiyle ilgili olarak yazılan dilekçe örneği var mı

Üye
    jöncumhur Avatarı

Son Giriş
    06.09-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Benim 2005 de alınmış yüzde 40 engelli raporum var 2008 de yeni yönetmelikden sonra engel oranımı yüzde 36 yaptılar.
    Artık sıkıntı yaşadığım için rapora itiraz ettim. Son hakem hastane yüzde 52 engel raporu verdiler. Benim haklarım neler bu haklarımı bilmek istiyorum. Ayrıca erken emekli olabiliyormuyum. Şimdiden teşkler.

Üye
    Tekno52 Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet Ali Demir
    Son Giriş
    22.05-2021
    Saat
    15:45
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    3

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Geçmiş olsun jöncumhur. Öncelikle vergi muafiyeti için çalıştığın şirketin muhasebesine bildir vergiden düşürüp engelli kadrosuna alsınlar. Daha sonrada çalışma süren ve prim günün kurtarırsa emekli olabilirsin, ama yinede 14-15 yıl sigortalılık süren olacak ve 3600 gün sigortan olması gerekiyor.