Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    salihtuncay Avatarı

Son Giriş
    19.11-2014
    Saat
    16:58
    Yaşadığı Yer
    Samsun Alaçam
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba arkadaşlar çift kalça avaskülernekroz hastasıyım 10 gün içinde sol kalçaya protez takılacak sağ kalçaya 2 ay sonra ayrıca 2001 yılında lenf bezi kanseri geçirdim kontrollerim devam ediyor vergi indiriminden faydalanmak için yeterli yüzdeyi alabilirmiyim bilgisi olan arkadaşların cevap vermelerini rica ediyorum teşekkürler

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Hangi sakatlığa/hastalığa hangi oranda işgücü kaybı oranı verileceğine dair cetvele ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz

Tüm hastalıklara/sakatlıklara ait oranları tek tek bulacak ve sonra Balthazard Formülü'ne (madde 11) göre işlem yapıp toplam işgücü kaybı oranını bulacaksınız.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    talip25 Avatarı

Gerçek Adı
    talip
    Son Giriş
    16.11-2017
    Saat
    12:04
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

SY Salih Bey aynı sorun Bende vardı 2006 NONhoskin lenfoma dan dolayı kemoterapi aldım almış olduğum ilaçlar AVASKÜLER Nekroza Bağlı kemik erimesi yaptı 1,yıl önce her iki kalça protezi ameliyatı oldum Sakatlık indiriminden yararlanmak için yapmış olduğum Müracatta Bana verilen Rapor aynen şöyle ORTAPEDİ %30+30 DAHİLİYE Tedavi Sonrası 5 YIL %20 Tüm vucut fonksiyonu ORANI İSE Toplamda %70 BALTAZAR Hesabına Göre ANKARADA Maliye Merkez Sağlık kurulu %61 Onayladı

Üye
    UMUDUM_86 Avatarı

Gerçek Adı
    saliha
    Son Giriş
    30.06-2017
    Saat
    15:36
    Yaşadığı Yer
    bolu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    mrb bende wegener hastasıyım sol taraftan kalça protezi ameliyatı oldum sağ taraftada var henüz o taraftan ameliyat olmadım
    başvursam yüzde kaç alabilirim birde ne kadar ücret gidiyor bu başvurulara