Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    reyhaninci Avatarı

Son Giriş
    07.01-2013
    Saat
    17:26
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba aranıza yeni katıldım. benim sorunum 7 ay önce kalp kapaklarım değişti devlet hastanesine baş vurdum bana %30 verdiler şimdi itiraz ettim sadece kardiyolojiden aldığım puandı şimdi puan toplamam için diğer doktorların hepsine mi? girmem gerekiyor? özürlü katı almam için en önemli doktorlar hangileri ? hiç bilgim için bana yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:12
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    963
    Verilen Beğeniler
    1.251

Evet, tüm doktorlardan imza almanız gerek.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    reyhaninci Avatarı

Son Giriş
    07.01-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben açık kalp ameliyatı oldum yukarda belirtiğim gibi 2 kapağım değişti yannız yola çıkamıyom refakatçı da olması gerekiyor nasıl olacak bilmem %30 aldım itiraz ettim yine aynı puanı alırsam iptal ederlermiş ondan iyi bilgilerinizi bekliyorum...refakatçı için ayrı bişi varmı onun için kaç puan almam lazım cvp için tşk.....

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    963
    Verilen Beğeniler
    1.251

Eğer Özürlülük Ölçütü Cetveline göre size %40 ve üzerinde rapor verilmesi gerekiyoridiyse ve fakat %30 verilmişse, İl Sağlık Müdürlüğü'ne itiraz edin mutlaka.
    %40 ve üzerinde rapor olmazsa, sakat statüsünde sayılmazsınız maalesef.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    reyhaninci Avatarı

Son Giriş
    07.01-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben şu an çalışıyorum emeklime 2 ay kaldı işim tütün fabrikasında çok toz var çalışamıyorum yukarıda belittiğim gibi 2 kapağım değişti %30 verdiler itiraz ettim ama ben kendimi nasıl hagi doktora anlatayımda puanım yükselsin kimse bişey sormuyo nasıl davranayım bilmiyorum

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    963
    Verilen Beğeniler
    1.251

Yerinizde olsam, %40 ve üzerinde oran alma ihtimalim varsa, rapor alabileceğim bir hastanenin kardiyoloğun özel muayenehanesine gider bir muayene ücreti bayılırım ve sağlık raporu almak istediğimi söylerim! En sevilen hasta olursunuz bi anda ve oluru varsa da işiniz olur!

Üye
    reyhaninci Avatarı

Son Giriş
    07.01-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ilk hastaneden %30 şu an ikinci hastanedeyim budan % kaç alırsam hakem hastaneye gitmem gerekmez diye duydum ne kadar doğru bilemem beni aydınlatın lütfen.

Üye
    Raman72 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    13:53
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    %40 ve üzeri almanız durumunda hakem Hastahaneye gerek kalmayacak.