Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mserhat Avatarı

Son Giriş
    23.07-2016
    Saat
    13:34
    Yaşadığı Yer
    Manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba;

Sağ diz 4 sol diz 3 kez ameliyat geçirdim. Menüsküs ve kıkırdak problemleri var. Düzelme olmadı tekrar ameliyatlar öneriliyor.Belgelerim mevcut. Ağrım çok fazla sağ bacağımın üstüne zor basıyorum.
    Bel fıtığı sebebiyle 2 kez ameliyat geçirdim. Sorunum sürüyor sağ bacağımın ayak parmaklarına kadar inen ağrım var. Belgelerim mevcut.
    Boyun ağrılarımdan dolayı çekilen MR raporumda fıtık teşhisi var sağ koluma ve sırtıma yayılan ağrılarım var. Sol kol dirseğimde epikondilit var birçok tedavi yapıldı sonuç alamadım. Mr raporum var.
    Kulaklarımda duyma kaybı ve vertigo hastalığı yaşıyorum. Baş ağrıları kulak çınlaması dikkat dağınıklığı yaşıyorum. Mr raporlarım var.
    Prostat sıkıntısı yaşıyorum. Bel fıtığından kaynaklı ereksiyon sorunum var. Gözlük kullanıyorum. Gençlik yıllarımda burun deviasyon ameliyatı oldum.

Yıllardır yaşadığım hastalıklarla mücadele ederken psikolojik olarak son derece yıprandım. Çalışmak gündelik yaşamımı sürdürmek zorluyor. Sağlık raporu almak istiyorum. Özürlülük oranım kaç olur. Ne yapmalıyım yardım rica ediyorum.

Forum Moderatörü
    -DORLİON- Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim uzay
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:11
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    359
    Verilen Beğeniler
    341

hastanede sağlık kuruluna basvuracaksınız. size sorarlar hangi bölüme çıkmak istiyorsunuz diye .. belirttiğiniz göz ürolojı psıkıyatrı gıbı bölümlerin doktorlarına muayene olarak sağlık kurulu heyetinden rapor alabılırsınız . balthazart özur oran tablosundan tahmini oran bulabılırsınız

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    34
    Verilen Beğeniler
    13

tüm bu rahatsızlıklarınızın yanında asıl herkeste olan tansiyon yada hiperglisemi yokmu 40 oran alabilirsiniz diye düşünüyorum

Üye
    mserhat Avatarı

Son Giriş
    23.07-2016
    Saat
    13:34
    Yaşadığı Yer
    Manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Hayır farklı bir rahatsızlığım yok. Allah'ım sıhhatli nice bayramlar nasip etsin hepimize. Bu durumda 40 oran alabilir miyim?