Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    etakay Avatarı

Gerçek Adı
    Tolga
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    10:41
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba,

Gelirler idaresinden İstanbul Eğitim ve Araştırma hastanesine heyet için sevk aldım ancak heyet için Aralık 2016 tarihini verdiler, sanırım idareye gidip sevk hastanesini değiştirebiliyorum ancak Istanbul da ya da çevre illerde yakın tarihe bir randevu alabilmek derdindeyim.

• Yakın zamanda yakın tarihlere heyet randevusu alabilmiş ya da yakın zamana tarih verebilen hastaneler ile bilgisi olan var mıdır.
    • Farkettiğim diğer bir husus bazı hastaneler, işe alım, ruhsat vs gibi heyet işlemlerinde ücret alarak aynı gün içerisinde başvuru ve rapor verebiliyorlar. Ücretini ödemek sureti ile vergi indirimi konusunda rapor sürecini hızlandırmış ya da bu konuda bilgisi olan biri var mıdır?
    • Üçüncü ve son nokta heyet öncesi ilgili hastalıkların ilgili uzman doktor tarafından muayenesi ve gerekliyse tahlil ya da testlerin yapılması gerek diye biliyorum. Bu tahlil ve testler raporu verecek hastanenin birimlerinde mi yapılmalıdır, başka bir devlet hastanesi ya da özel hastanede yapılan tahlil ve testler kullanılabilir mi? Bu tetkikler için heyet prosedürü haricinde ilgili doktorlara MHRS üzerinden tek tek randevu alnıması mı gereklidir.

Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Tolga

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    32
    Verilen Beğeniler
    13

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Birincisi sevk alacağın hastaneyi sen seçebiliyorsun ancak bunlar yetkili hastaneler olacak parayla olan durumlar sizinle alakalı değil ehliyet gibi birkaç şeyde özel ler verebiliyor ayrıca yetkili hastanelerinde yoğun olmayan yerler biraz daha erken verebilir son olarak poliklinikler tek tek gezilece gereken tahlil tetkikler yapılacak tek tek randevu falan alma diye bişey yok
    @etakay