Toplam 1 mesajın 1-1 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    cezzar_tr Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    17.08-2016
    Saat
    03:12
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İyi günler. Yaşım 23. Sigorta girişim 14.09.2012. Önlisans Adalet mezunuyum. Kpss 2014 puanım 77
    Bebekken gecirdigim menenjitin bana biraktıgı hediye olarak bir kulagım ( sağ) tamamen sagır. 20 li yaşlara kadar pek takmadım bu durumu sadece arkadaşlarımın sagında yürürdüm hep sagında otururdum. Kolaylıkla uykuya dalma lüksünü dahi yaşatmıştır duyan kulagın üstüne yatmak bana.

Askerlikten muaf/ çüruk oldum . Ancak iş hayatına atılınca yavaş yavaş sıkıntı çıkarmaya başladı. İş görüşmelerinde neden muaf oldun dediklerinde kulaktan bir kulağım duymuyor diyorum , arkasından gelen klişe bir soru var " Özürlü / engelli raporun varmı ?" Yok vermiyorlar denemedim ama deyince somurtan bir yüz görüyorum. Ve şu klasik kelimeler dökuluyor hepsinin ağzından : " şimdi senin 1 kulahın duymuyor öburune iyi bakman lazım bizde kurumsal bir firmayız buradaki ortam senin dutan kulagına zarar verebilir mi diye işletme doktoruna sormam gerek , seni daha sonra ararız"

Tabi %90 ı aramıyor. 2-3 sene öncesine kadar nispeten daha elverişliydi iş bulmak ancak şuan değil. Kulagı hiç sorun etmeyip işe alanlar ise kötu sartlarda iş imkani sunuyorlar. Sırf bu yuzden Zatturre oldum. 45-50 ye yakın igne 4 kutu antibiyotik kullandim .
    Yoğun miktarda Suriyeli olduğu için aradıkları vasfın fazlasını taşısanız bile rahatlıkla ustunuz ciziliyor. Örneğin ben kimyasalcıyım tekstilde , vasıflı bir iş bunun yanında balon sıkmada , kalite kontrolde dahii çalıştım . Ek olarak sürücü kursunda Büro memurlugu yaptım mebbis e veri girişinden tutun diploma hazırlanmasına kadar. Ama burada askeri ucrete zam geldiği için çıkarıldım , işyeri sahibi kendi oturdu benim yaptığım işlerin başına.

Normal kpss den umudumu kaybettim çünkü kuzenim imam hatip mezunu AÇIKTAN memuriyet ataması yapıldı yaşadığı yere. (torpil) bu benim için adaletsiz sistemi iyice görmeme sebeb oldu. özel sektörün kulagımı takıntı yapması iyice beni bunalıma surukledi . O yüzden engelli raporu alıp ekpss üzerinden memur olmak istiyorum.

Bir kulagım tamamen sagır. Öburu 2 sene önceye kadar normaldi şuan biraz azaldı sık sık orts kulak iltihabı oluşuyor duyan kulakta.
    Huzursuz bacak sendromu var yıllardır ancak herhangi bir hastaneye gidip teshis konulmadı.
    F48.8 Nörötik bozukluk F90.0 Aktivite ve dikkat bozuklugu X44 ilac-ve biyolojik madda ile maruz kalma tanısı var. Şuan Hiperaktivite Ve dikkat bozuklugu ( concerta) ilacı ve Cedrina kullaniyorum.
    Reaktif hipoglisemi yada gizli seker mevcut olabilir çünkü acıkınca çok sinirli ve halsiz biri oluyorum.

Heyete girdigimde ne kadar puan alırım kulaktan ve ne kadar daha puanla %40 alırım ? Yardım ve önerilerinizi bekliyorum

Bilateral Aurika , dış kulak yolu ve timpanik membran doğal izlendi. Sağda rinne negatif. Weber sola lateralize. Pür odyometri sol yolu 10 db kemik yolu 10 db Sağ hava yolu 120 db kemik yolu 67 db .
    akustik refleks sağ ipsilateral ve sol kontrlateral tüm frekanslarda akustik refleks yanıt alınamadı. Diğer tüm frekenslarda akustik refleks yanıt alındı.
    Sırasıdıyla yıllara göre 2004 -2011 -2014
    aE5NBB - İşitme kaybımdan dolayı rapor almak istiyorum. Sebep: Özel Sektörün Açgözlülüğü!

jn5NJ9 - İşitme kaybımdan dolayı rapor almak istiyorum. Sebep: Özel Sektörün Açgözlülüğü!
    db5N5Z - İşitme kaybımdan dolayı rapor almak istiyorum. Sebep: Özel Sektörün Açgözlülüğü!
    Konu cezzar_tr tarafından değiştirilmiştir (29.05-2016 Saat 20:15 ).