Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 23 mesajın 16-23 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yukselx Avatarı

Gerçek Adı
    yuksel
    Son Giriş
    28.02-2017
    Saat
    23:46
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Selam sıte sakınlerı nıhayet raporlarım bıttı heyete gırdım. Doktorun verdıgı koah hastalıhıma %68. Gozden %10 belfıtıgından gırdım oran yazmadı kardıyolojıden gırdım ordada bır ora n yazmadı enson daılıye doktoruna gırdım hepsıne bakarak %80 aldım heyet kac oranıda dusme yapar ve sureklı ya da suresız verebılırmı. Tesekur herkeze engılıyız bız aılesıne

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:04
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    273
    Verilen Beğeniler
    434

@yukselx

Hastane heyeti o şekilde onaylayacaktır. Gözünüz aydın

Üye
    yukselx Avatarı

Gerçek Adı
    yuksel
    Son Giriş
    28.02-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Selam. Gogus ten %67 gozden%10. Kardıyolojıden oran vermedı. Raporkagıdına bısey yazmadı. Bel fıtıgından hafıf skolyoz yazdı ve oran vermedı en son daılıye hastalıgım hepsıne %80 verdı cuma gonu heyet sonucunu alıcam yalnız ben 4 ay ılac kullanmadım yılbasında ısten ayrıldım ıstıfa ettım kendı ıısteyımle gogus doktoruy bunu rapor kagıdına yazdı ve bana 1 ay ılac tedavısı vedı stf. Tekrar gırdım sonuclar aynı cıktı benım demek ıstedıugum heyet karsısına cıktım bana sordu ne rahatsuızlıgın var bende koah. Ve nefes alamıyom dedım onlar ropor kagıdına bakarak 4 ay ılac kullanmıyomusum dıye kendı aralarında konusup bırrseyler yazdı benım denekk ıstedıguım. Surelı veye suresız veya veye baska bır sey yazma olanaklaruı varmı.

Ssk gırusum 1997. Gun prmım 3680. Bana kac para baglanır emejklılıkte. Askerı ucretten saygılar

Üye
    yukselx Avatarı

Gerçek Adı
    yuksel
    Son Giriş
    28.02-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Selam. Bır ay sft sonucum kotu cıktı. Ve bana ılac tedavısı verdı gogus dokturu. Persembe tek rar. Sft ye gırdım. Oran %68 verdı gozden %10 verdı bel fıtıgından oran yazmadı hafıf skolyoz yazdı kordıyolojıden bısey yazmadı. Enson daılıye doktoruna cıktım butun hastalıklarıma %80 verdı yalnız snu soyleyeyım yılbasında ısten ıstıfa ettım ssk guvencem olmadıgından ılacımı alamadım gogus doktoruna soyledım rapora yazdı ve bır ayt ılac tedavısı vermıstı. Heyetın karsısına gectım sonuca bakarak. Ilac kullamadıgımı sordu durumu acıkladım. Heyet olumlu nasıl karsuılar surelıı veya suresız verme ıgtımalı. Varmı acaba. Ssk ya gırısım 1997. Prım gunu sayı 3980. Ve 44 yasındayım heyet kac oran verır saygılar sımdıden

Üye
    algaNihat Avatarı

Gerçek Adı
    nihat
    Son Giriş
    15.03-2017
    Saat
    14:40
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Yazdıklarından hiç bişey anlaşılmıyor öyle karıştırmışsın'ki.
    Hiç bir şeyin yok'ken birden bire KOAH hastasımı oldun ? Şayet Gerçekten KOAH hastasıysanız raporunuz sürekli olur çünkü KOAH kronik bir hastalıktır geriye dönüşü mümkün deyil. %80 olan rapor oranınızla pekala vergi indirimiyle emekli olabilirsiniz.

SFT değerleri nedir bilmediğimiz için ancak bu kadar tahminde bulunabilirim?

Üye
    yukselx Avatarı

Gerçek Adı
    yuksel
    Son Giriş
    28.02-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Selam heyetten aldıgım raporda foksıyon kaybı %80 yazıyor ben emekllık ıcın gıtmıstım bana. Bu rapor kagıdını verdıler heuetten. Kagıdın ustunde 1 yıl sonra. Kontrala uygundur yazıyor. Ben koah hastasıyım. Bana bırı yardımcı olsun

Üye
    mehmet-41 Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    0

Sigorta prim ise giris tarihleri nedir paylasirmisiniz

Üye
    yukselx Avatarı

Gerçek Adı
    yuksel
    Son Giriş
    28.02-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Selam herkeze bugun aldıgım haberde ankaradan eksk evrak var dıye bursa vergı daıresıne gonderılmıs belge. Ve belgeyı aldım hangı hastanede rapor cakardıysam oraya gıttım aynı raporun tetık ve bulgularını gonderdıler ankaraya.
    Ben koah hastasıyım. Sft tem. Ilerı derece. Fev1%45. Fev1FVc%69 Fvc%64. Vucut foksıyn kaybı %80 verdıler heyeye aynı gıdım aynı cıktım bır ay aralıklı sft testıne gırdım.
    Oranlar aynı rapor kagıdımın arkasında bır yıl sonra kontrola uygundur ıbaresı yazılı
    bu durumda emeklı olurmuyum olamazmıyım ındısesı sardı ankaradan olumsuz.
    Bır cevap gelırse nabarım. Dusunce ıcındeyım bana bırı cevap versın

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12