Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hamur Avatarı

Son Giriş
    04.09-2017
    Saat
    13:05
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar bu omurgaya takılan platinler için engelli raporu alınabiliyor mu ? alınıyorsa oran kaç oluyor ? kaza tazminatına başvurmayı düşünüyoruz oran araştırması yapıyorum.

yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Üye
    hys71 Avatarı

Son Giriş
    27.07-2017
    Saat
    17:18
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşım benimde belimde platin var 1.5 yıl içerisinde dört defa ameliyat oldum.rapor veriliyor yüksek bir oran alman için belden aşağısında bir rahatsızlığın olması lazım onuda emg testi isterler nöroloji değerlendirir nörolojiyle beyin cerrahisinin ve fizik tedaviden oran alman için her biri ayrı bişeyler yazması lazım üçüde aynı şeyleri yazarsa bişey alamazsın omurga ameliyatına beyin cerrahisi fazla bir oran vermez ben nörolojiden nöropatik ağrıdan % 40 beyin cerrahiden dört ameliyat için % 15 dahiliyeden hipertansiyon ve kolestrolden % 20 aldım heyete girdim tüm testlerimi ve kullandığım ilaç raporlarınıda istediler

Önce doktorunla konuş öyle müracat et yoksa boşa uğraşırsın