Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hedefhan Avatarı

Son Giriş
    14.02-2017
    Saat
    23:32
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar burada yeniyim bilgilerinize ihtiyacım var.herkese selam ve sevgilerimle.bendede uyku apnesi var 1 aydır maske kullanıyorum ileri derecede yazıyı raporda. Solunum testine yolladı koah var dedi sende.birde sağ kolum sakat dirsekten. İşyerim sgk sevk kağıdı alıp malulen emeklilik için baş vur dedi..yarın gidecemsevk aldıktan sonra hastaneye.siz ce rapuru yüzde 60 verirlerdi? Ve son bişeydaha uyku polikliniği koah var dedi uyku ve koah rap ürünü o bölümü verecek.tskkurler şimdiden

Uyku polikinligimi koah oranı veriyomu

Üye
    hedefhan Avatarı

Son Giriş
    14.02-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Değerli arkadaşlarım bugün heyete girdim koah dan 20 aldım sağ koldan 10 aldım uyku apnesi ağır uyku apnesi yazmış oran yazmıyor sıkıntı olurmu .40 rapur verirmi heyet sizce

Üye
    hedefhan Avatarı

Son Giriş
    14.02-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar heyete girdim koah 20 sağkol 5 uyku apnesi oran yazmamış ağır uyku apnesi yazmış sadece bişey olurmu ve yüzde kaç rapur verirler