Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    warningsniper Avatarı

Son Giriş
    18.04-2016
    Saat
    01:18
    Yaşadığı Yer
    Diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ben ilk okuldan beri ankilozan spondilit hastasiyim lise yillarimda tani konuldu yaklasik 8 yildir ilac kullaniyorum. Humira etki etmemeye baslayinca remicate kullanmaya basladim son bir yildir. Oda etki etmiyor artik ağrılarım yine arttı ve doktor bunuda degisecegini soyledi ve hayattan bezmiş durumdayım su an üniversite okuyorum 23 yaşindayım sigorta gecmisim yok bir yerdede calismadim hastalık yuzunden ne yapmalıyım hastalık maaşı alabilir miyim sigorta gecmisim olmadan emekli olabilir miyim? Özürlü raporu alabilir miyim? almak icin nereye basvurabilirim? Herkese tesekkurler. Allah kimseye bu illet hastaligi vermesin

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:45
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    183
    Verilen Beğeniler
    82

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Rapor alabilirsiniz ancak bu rahatsızlıkta kısıtlılık önemli olduğu için tam olarak xx puan alabilirsiniz diyemiyoruz. Rapor almak için yetkili hastaneler listesindeki bir kurumun sağlık kurulu birimine başvuru yapmanız gerekiyor. % 40 ve üzeri oranında aldığınız da engelli haklarının birçoğundan faydalanabilirsiniz.

http://www.engelliler.biz/forum/dige...e-rehberi.html bu link üzerinden haklarınızla ilgili diğer detayları inceleyebilirsiniz.

Sigorta başlangıcınız olmadan emeklilik haklarından faydalanamazsınız.