Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    apomek Avatarı

Son Giriş
    26.08-2017
    Saat
    20:52
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    15
    Verilen Beğeniler
    10

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    sol bilegimde tallus ta cökme oldugundan.Sık sık ödem olusup basma zorlugu yasiyorum.Yapilan tetkiklerde kanlandirma ve sonrasinda grafit secenegi ve dondurmadan bahsedildi.Suan hicbir sey yaptirmadim.Grafit ve kanlandirmada sonuc kesin degil dondurmada ayak bileginin hareketini sabitleme ve geri donusu olmayan bir durum.Gun geliyor normal yasantimda birden bire uzerine hic basamiyorum ve odem olusuyor gun geliyor agrim sizim hafifliyor.Ayni durumda olan arkadaslar var ise tecrubelerini paylasabilirlermi...

Üye
    Serrakerem Avatarı

Gerçek Adı
    Serkan
    Son Giriş
    16.11-2017
    Saat
    20:24
    Yaşadığı Yer
    Izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Bende ayni durumdayim amwlitat olmam getekiyormus ostaekondral lezyon varmis bilegimde kikirdak.kaybi yasiyorum agrim var cok

Üye
    apomek Avatarı

Son Giriş
    26.08-2017
    Saat
    20:52
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    15
    Verilen Beğeniler
    10

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ameliyatlarda iyilesme orani az oldugunu duydum.kanlandirmadan sonuc alamiyorlar.doku transferi diyorlar...ara ara bendede agri oluyor.suan yok.paca corbasini bol bol icin tavsiye ederim..