Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    alienergy Avatarı

Son Giriş
    19.02-2016
    Saat
    00:28
    Yaşadığı Yer
    kütahya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba arkadaşlar

Ben 2006 yılından beri bipolar hastasıyım ve sürekli ilaç kullanıyorum
    kütahya devlet hastanesine maliyeden müracat ederek heyete girdim ama psikiyatri daha benimle konuşmadan iyisin sen iyisin deyip gönderdi
    o hafta heyette devamlı tedavi olduğum doktorum değildi. 2 3 kere hastanede tedavi gördüm. sonra heyete girdim ve engell raporum oranı hakkında hiç bir şey söylemediler ancak doktorun bana davranışına çok bozuldum anlayacağınız umudum yok .

acaba sonucu itiraz etmesem 6 aydan sonra tekrar aynı hastaneye müracaat etsem farklı sonuç çıkarsa yine hakem hastaneye gönderirlermi. yoksa işlemler yine baştanmı başlar

Ahmedkilicc
    Misafir Üye
    Ahmedkilicc Avatarı

kullandığın ilaçları söyledin mi doktoruna yani o gün orada olan doktora ? tedaviyle işlevselliği düzelen bipolar için 40 oran verilmesi gerekiyor doktor yüzde yazmıştır yazmadı mı itiraz edip başka hastaneye gidebilirsin

Üye
    Bozkurt_032 Avatarı

Gerçek Adı
    Kadir
    Son Giriş
    03.09-2017
    Saat
    14:19
    Yaşadığı Yer
    Isparta
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Rapora itiraz ettiğiniz de başka hastaneye yönlendiriler bi şansınız olabilir ve doktorlara durumu açıklayın raporu aldığınız da ne yapacağınızı anlatın samimi olun hallolur diye düşünüyorum

Üye
    tb2nhf Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    02.10-2017
    Saat
    02:01
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    39
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşım kac yıldır tedavi göruyosun iyi olmayan birine doktor iyisin diyemez tedavi sürecin ne en az 100de40alnan lazim