Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    tb2nhf Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    02.10-2017
    Saat
    02:01
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    39
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    öncelikle bu sitedeki yazanların hepsine teşekkü r ederim bu site olmasaydı raporu alamazdım

öncelikle atipik psikoz hastasıyım bu ayın 12sinde rapor icin başvurdum
    arkadaşların tecrübesiyle kurula eski tedavi kagıtlarını götürün ögütleriyle 2014 beri olan gatadan almış oldugum tedavi kagıtlarını götürdüm buda bana sürekli rapor onayını sagladı
    tek psikiyatride muayene oldum cünkü başka hastalıgım yok dokdora olup biteni anlattım hani bazı arkadaşlar foruma yazmışlar ya uzun süre tedavi olmayanlara rapor verilmesin diye öyle bi şeye katılmıyorum sonucta torpille almıyoruz hastalıgınolup hak edene verilsin kimse doktoru ben hasta6ım diye kandıramaz. sonucta tecrübeli doktorlar bakıyo yani

neyse o raporum %45sürekli

allah herkese nasip etsin öncelikle doktora dogruyu söyleyin ben bi ara tamamen düzeldigimi söyledim isteseydi düzeldi diye vermezdi
    bi de ne amacla aldiginizı acıkca yalansız söyleyin eminim yardımcı olacaklardır
    keske hepimiz saglam olsaydıkta raporla falan ugraşmasaydık

neyse uzatmayayım allah herkeze iyi hekim nasip etsin raporu sürekli ibareli olmakta cok önemli cok stresli iş herkez iyi bilir hele birde düşük puan alip ne sakat ne saglam sayılmak varya o arkadaşların piskolojisinide iyi bilirim
    allah herkezin yardımcısı olsun

Üye
    DJ_BORAN Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet Ali Şahin
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:26
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    2

Aramıza hoşgldin ben 15 yıldır ATİPİK PSİKOZ la mücadele eden bir biriyim. Engeli raprıunu uzun zman önce almıştım sürekli ibarelli raporum var Devlet memuru oarak çalışmaktayım Danışmak istediğin bir huusus olursa seve seve paylaşırım.....

Üye
    tb2nhf Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    02.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    39
    Verilen Beğeniler
    0

Cok tesekkür ederim arkadasım bu hastalıknkronimi bide ekpss ye hangi engel gurubundan giriyoeuz

Üye
    BÜTÜNÜYLE FARKINDAYIM Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:18
    Yaşadığı Yer
    MEKSİKA
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    80

@tb2nhf

SEN A TİPİK PSİKOZMUSUN BANA PARANOİD ŞİZOFRENİYİM DEMİŞTİN BU ÇELİŞKİ NEDEN

Üye
    Skolyoz23 Avatarı

Gerçek Adı
    Tolgahan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:39
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    157
    Verilen Beğeniler
    129

psikoz da bir şizofreni türüdür diyebiliriz aslında ama bende o arkadaşımı paranoid olarak biliyordum

ben cin görüyorum valla, doktorum raporuma psikoz + halüsyonlar + dezorgonize konuşma + şizotipal rahatsızlık yazmış baya detaylı yazmış yani

ben onu bunu bilmem kardeşim, bu psikiyatri oranı yüzünden eskiden sıkıntı çıkmıyordu ama şimdi iş ararken sıkıntı çıkmaya başladı
    niye böyle oldu anlamadım

Üye
    tb2nhf Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    02.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    39
    Verilen Beğeniler
    0

ilk raporumu atipik psikozdan aldım tanı degişince paranoid şizofrenden 100 de 45 aldım hastanede tanı kurulundaki epikiriz raporuda fark farklı özelden yazayım hasta arkadaşlar cok etkilenir anlamışsındır beni

Üye
    Skolyoz23 Avatarı

Gerçek Adı
    Tolgahan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:39
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    157
    Verilen Beğeniler
    129

@tb2nhf

sıkıntı yok ne fark eder geçmş olsun

Üye
    tb2nhf Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    02.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    39
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    aslında 2.inci raporu almakla aptallık ettim bunun sebebinide yukarıda yazıyı okursan anlarsın atipik psikoz kronikmi diye sordum

birine cok bilgisizdik o zaman neymiş efendim atpik psikozun oranlarında 100 de sıfır var ben iş nedeniyle vergi indirimi alamıyom ilerde vergi dairesi yeni rapor isterse 100 de sıfır verirler diye

tanıyı almışken biraz bekledim biliyosun ilk altı ay ön tanı yazıyolar altı aydan sonra kesin tanı yazıyolar kesin tanıyı alınca koşturup hastalıgım artti dedim itiraza gerek kalmadan şak diye 100 de 45 aldım sonra ben hasta degilim doktorları kandırmış olabilirim diye 6 hastane gezip aynı tanıyı aldım

anlayacan ilerde kadro gelirse saglam raporu alacak hastane kalmadı atipik psikoz olupta bi sürü engelli kadrosunda calışan var millet atipik psikoz nedir bilmiyo yoksa ssiii sene almazlar şimdi rapor elimizde patladı anlayacan şizofren tanısıyla nah işe girersin nede saglam raporunu alırsın nede iş korkusundan vergi indirimi alırsın