Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    x1umut Avatarı

Son Giriş
    21.02-2016
    Saat
    07:04
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    slm adana ruh sağlığı hastanesinde 35 gün yattım f34 karışık anksiyete depresif bozukluk taburcu belgesinde yazıyıordu.
    heyete girdim , tanı : uyum bozukluğu denmiş .(tedavi ile kısmen düzelen) denmiş iş gücü kaybı % 25 denmiş.
    bu özür oranı mı oluyor acaba ? bi işe yararmı ? yaklaşık 10 senedir tedavi görüyorum hiç bi düzelme yok hatta daha kötüye gidiyorum. daha öncedeadana ssk hastahanesin den de atipik psikoz % 45 vermişlerdi 2 kez.
    kafam karışık bi yardımcı olurmusunuz ? tşk ederim .

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    34
    Verilen Beğeniler
    13

anlaşılan senin tanıyı değiştirmişler bu durumdada rahatsızlığına denk gelen oranı yazmışlar sende biliyorsunki duygu bozukluğunun oranı başka atipik psikoz oranı başka bunu doktoruna sorman gerekir
    @x1umut

Ahmedkilicc
    Misafir Üye
    Ahmedkilicc Avatarı

demekki durumunda değişiklik olduğunu gözlemlemiş doktorlar rahatsızlığın değiştiği içinde verilen oran değişmiş burda birisi bilgi verse dahi doktorun kararını etkilemez bu doktorunla görüşeceğin bir konu

Üye
    x1umut Avatarı

Son Giriş
    21.02-2016
    Saat
    07:04
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

öncelikle cevap verdiğiniz tşk ederim. tamam şimdi anladım biraz tanı değiştiği için.fakat şöyle bir şey var : (f34) bunun tanımı internetten araştırdığıma göre ( inatçı duygu durum bozuklukları ) diye biliyorum . bide karışık anksiyete depresif bozukluk diye tanı konmuştu hastanede yattığımda . bu tanılarla heyete girdim tabi heyette bahsettiğim tanıları veren doktor yoktu başka doktorlar vardı.heyetten sonra uyum bozukluğu % 25 vermişler kafam bundan karışık.aynı hastahanede oluyor bu olaylar.dokturuma soracam tabi
    . sormadan sizlerden yeterli bilgiyi alim dedim ? psikiyatri ilgili oranlara nasıl ulaşırım ? eğer bilginiz varsa beni biraz daha aydınlatırsanız memnun olurum .
    -

Ahmedkilicc
    Misafir Üye
    Ahmedkilicc Avatarı

oran alacağın rahatsızlığı yazarsan birisi cevap verir elbet. ama doktorun tedaviyle düzelmiş derse oran değişir düzelme yok derse oran değişir sağlık /psikolojik rahatsızlıklar dan bakabilirsin verilecek oranlara

Üye
    Sabahattin ERDEM Avatarı

Gerçek Adı
    Sabahattin ERDEM
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    02:53
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Benimde sağlık kurulu durum raporumda iş kazası sonucu Mizaç Depresif Uyum Bozukluğu tanısı yazılmış 2013 yılından beri BRSH de tedavim devam ediyor.Sizce oranım yüzde kaç olur? Teşekkürler