Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Grcn27 Avatarı

Son Giriş
    02.02-2016
    Saat
    10:44
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaslar Merhaba. Ben yakın zamanda heyete girdim. Fakat alt ve üst cenenin uyumsuzluğuna doktorlar oran bulamadilar. Alt cene hafif sola doğru kaymış sekilde. KBB katı yiyeceklerde sorun yaşıyor yazdı. Plastik cerrahi alt ve üst cene uyumsuzluğu yazdı ama oran yok. Bununla ilgili oran bilgisi olan varmi

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:51
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    1

Ufak bir oran verseler de işinize yaramaz ki.
    İş kazaları dışında %40 ın altında oranın herhangi bir avantajı bulunmuyor.

Üye
    Grcn27 Avatarı

Son Giriş
    02.02-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bana oran verildi zaten diğer rahatsızlıklardan. Göz 30, fizik tedavi 9. O ufak oran belki 40 i sağlayacak ama yönetmelikte bu rahatsızligin karsiligini bulamadilar

Arkadaslar Merhaba. Ben yakın zamanda heyete girdim. 39 oran verdiler. Fakat alt ve üst cenenin uyumsuzluğuna doktorlar oran bulamadilar. Alt cene hafif sola doğru kaymış sekilde. KBB katı yiyeceklerde sorun yaşıyor yazdı. Plastik cerrahi alt ve üst cene uyumsuzluğu yazdı ama oran yok. Bununla ilgili oran bilgisi olan varmi

Üye
    3806inc Avatarı

Son Giriş
    08.04-2017
    Saat
    19:21
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@Grcn27 Valla arkadaşım %39 ya.doktorları da anlamıyorum la %1 biseye verinde bi işe yarasin rapor.şimdi bunların elinde kitap var orda ne kdr puan varsa onu veriyorlar inisiyatif kullanmiyorlar ya saçma.bu heyetin işi bitmiş değişmez artık ama bence itiraz et sonuca başka heyete girersin zaten ordada durumu anlatmaya çalış çünkü sen şimdi ne engellisin ne normal ama %40 a daha yakinsin.bence kesin itiraz et.

Üye
    Grcn27 Avatarı

Son Giriş
    02.02-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    İtiraz birseyi degistirmeyecek. Balzhart a girdiği için 45 gerekiyor. Ortodontist yok ve hastalığa karşılık Yönetmeliği bulamadilar.bunu benden istediler.garip ama gerçek.yaşadığım yerde bir hastaneye tekrar basvuracagim rapor icin