Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Hasan Günal Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Hastane özür raporu veriyor listede de var. Fakat benim rapor almak istedigim bölümlerden biri (kardiyoloji) hastanede yok. Oradan rapor alamaz mıyım? Bilen var mı?

Üye
    vetbat Avatarı

Gerçek Adı
    Taner
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    16:25
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    31
    Verilen Beğeniler
    2

Başka bir hastaneye sevk ediyolar mesela beni Üniversite Araştırma Hastanesine sevk ettiler (sadece Göz için). Tabi prosedür nasıl işliyor bilmiyorum. Benim yaşadığım durum bu.

Üye
    hilal72 Avatarı

Gerçek Adı
    hilal
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sizene
    Alınan Beğeniler
    65
    Verilen Beğeniler
    13

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    hanhi hastane bu gittiğin hastane kardiyoloji bölümü yok eğer kalp ile ilgili bir rahatsızlığın varsa epikiriz raporların elinde olsun belki bununla ilgili kararı dahiliye ile göğüs cerrahı kararı verebilir benim gittiği hst çene cerrahı yoktu ama plastik cerrahda bu işi görüyormuş bunun gibi o hastanenin sağlık kuruluna danıştınızmı eğer sizin dediğiniz heyet kağuıdında kardiyoloji yok sdiyorsanız kurula gidip o bölüm açtıyorsunuz ben tam olarak anlamadım sanırım sizin neyi sorduğunuzu kalp ile ilgili rahatsızlık var ama heyet yazısı için elinize veren kağıtta kardiyoloji yazmıyor ise o bölümü ekletmeniz isteyeceksiniz yok o hastanede kardiyoloji doktoru yoksa yine sağlık kuruluna sorun