Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bykursadtufan Avatarı

Gerçek Adı
    Kürşad Tufan
    Son Giriş
    27.08-2017
    Saat
    11:08
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    29 Aralıkta tarihinde Pendik Marmara eğitim araştırma hastahanesine heyet için başvuru da bulundum. Nöroloji, Ortopedi ve KBB için farklı tarihlere gün verdiler. Nöroloji doktoruna rica edip Ortopedik doktoruna sevk eder mi? Yoksa vermiş oldukları tarihi mi beklemem gerekiyor? Bilgilerinizi paylaşa bilirseniz sevinirim?

Nöroloji 6 Ocak
    KBB 14 Ocak
    Ortopedi ise 25 Mart

Üye
    birkan01 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    5

Hocam hangi hastaneye gittiniz öyle ya. Ben Bursa da 1 günde tüm doktorları geziyorum sadece tahlil film vs.. isterlerse 1 haftaya uzuyor en fazla. Heyet doktorlarının ayrı bir odası oluyor her gün başka bir doktor heyete geliyor. İstanbulda da öyledir bence bu kadar uzun süreli gün vermezler diye tahmin ediyorum bir yanlışlık olmuş olabilir

Üye
    erola Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    03:39
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    9

işkur mu sevk etti sizi

Üye
    FARUKG Avatarı

Son Giriş
    25.08-2016
    Saat
    11:59
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben sali gunu ogleden sonra basvurumu ysptim persembe heyete girdim . Raporu on gun sonra alirsin dediler acil lazim dedim hastaneye dilekce yaz raporu kendim dolastirmsk istiyorum diye . Dilekce yazdim pazartesi gunu raporu elime aldim. Sizde saglik kurulu raporlarini yazan kisilerle görüşün derdinizi anlatin yardimci olurlar diye düşünüyorum

Üye
    Yanki Avatarı

Gerçek Adı
    yankı ruzgar
    Son Giriş
    25.03-2017
    Saat
    19:56
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Hocam bende kanuni sultan suleyman hastanesine gittim elime verdiler dosyayi barkodu hepsini sira beklemeden takir takir gezdim imzalattim kurula verdim dosyayi bana heyet gunu verdi o gun girdim heyete 20 gun sonra gel sonucu al dedi 8 gun sonra geldimi diye sordum rapor gelmis aldim bu kadar uzatmamalari lazim seninkinide

Üye
    bykursadtufan Avatarı

Gerçek Adı
    Kürşad Tufan
    Son Giriş
    27.08-2017
    Saat
    11:08
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Valla hocam beni iş kur sevk etmedi. Normal de raporum vardı, 2006 yılda almış olduğum baya eskiydi. Hastahane raporuna itiraz edip yeniden rapor çıkartabilirsin dediler. 2015 Ağustosta sol kulağımdaki çınlamadan dolayı devlet hastahanesine gittim muayene sonrası sol kulağımda tümör tespit ettiler 3 gün radyo terapi aldım sonrasında 30 gün boyunca istirahat/ilaç tedavisi uyguladık. Sol kulağımda şu anda %80 oranında duyma kaybı var. Bunu da yeni alacağım rapora ekletmek istiyorum. Heyet raporu için hastahaneye gittim bana yukarıdaki tarihleri verdiler. itiraz ettiğim raporum ve yeni alacağım raporun evrakları elimde sanırım bunlarla tek tek doktorları gezeceğim.