Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Muttlucuk Avatarı

Son Giriş
    17.10-2016
    Saat
    14:25
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar.
    Kardeşim adına engelli sağlık kurulu raporu almak için bugün hastaneye başvurduk ve işlemlerimizi bitirip evrakları teslim ettik. Perşembe günü heyete girecek.
    Teslim ettiğimiz evrakta şu oranlar yazıyor;
    Psikiyatri %70
    Kbb %35
    Fizik Ted. %20

Yalnız kardeşimin ağır derecede konuşma problemi de var. Kbb'de işitme testi yapılıp, oran bu şekilde hesaplandı. Psikiyatri ise %70 Mental Reterdasyon teşhisi koymadan önce bir psikoloğa gönderip zeka testi yaptı. Psikolog içeride engelli ile bir süre görüşme yaptı. Ama bu sırada herhangi bir konuşma testi yapıldı mı bilmiyorum. Bu durumda ne yapmamız gerekir? Evrakları teslim ettik. Perşembe gün ki heyete kadar konuşma testi isteyelim mi? Bir de bu oranlarla ben %84.4 özürlülük oranı hesapladım. Balthazard cetvelinde %87 çıkıyor. Hangisi doğru acaba? Teşekkürler.
    Konu Muttlucuk tarafından değiştirilmiştir (28.12-2015 Saat 16:14 ).

Üye
    mahsun16 Avatarı

Son Giriş
    18.01-2016
    Saat
    20:31
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Balthazard orani dusuruyor mu arttiriyor mu anlamadim. Abimin % 80 engelli raporu var. Gecenlerde sol parmagi ampute oldu. Ampute orani % 24. Tekrardan basvurdugumuzda rapor orani % 100 olmasi gerekmiyor mu

Üye
    Muttlucuk Avatarı

Son Giriş
    17.10-2016
    Saat
    14:25
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar konuşma bozukluğu için Kbb ayrı bir test yapması gerekiyormuş. Heyetten önce onu da yaptıracağız. Teşekkürler.