Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    aysebayrammm Avatarı

Son Giriş
    27.01-2016
    Saat
    13:57
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba arkadaşlar bu konuda danışabileceğim hiç kimse yok bu siteye yeni üye oldum bilgi verebilir misiniz

benim sağ elimde baş parmak hariç dört parmagım yarım ve bitişik
    sağ ayağımda da iki parmağım yok
    hastaneye rapor için başvurdum 1 ay sonrasına randevu verdiler sizce yüzde 40 rapor alma şansım nedr

ona göre sınava çalışıcam... kamu yönetimi mezunuyum sınav hakkında hiç bi bilgim yok düz memur olarak atanma oluyor bu bölümde okuyanlar nerelere atanabiliyor bilgi sahibi olanlar yazabilir mi aslında sorucak çok sorum var daha şimdilik bunlara cevap verirseniz çok iyi olur

Üye
    MESTAN Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    13:44
    Yaşadığı Yer
    içinizden biri
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    4

Arkadaşım %40 oranı alabilmen için sağ alt extremite deki rahatsızlığını parmak eksikliğine gre deilde tablo 3-4 yürüyüş bozukluğuna gre rapor almalısn kanaatimce,neden diye sorarsan ayak parmak amputasyonundan iki parmak için enfazla %10 oran alabilirsin buda %40 alma şansını azaltır,

Üye
    aysebayrammm Avatarı

Son Giriş
    27.01-2016
    Saat
    13:57
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşlar ben rapor için başvurdum el ve ayak özrü için raporda ki oranlar % 8 %6 %5 ve %3 yazıyodu bu ıranlar kurulla birlikte yüzde 40 olma ihtimali var mı?

Ahmedkilicc
    Misafir Üye
    Ahmedkilicc Avatarı

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bu oranların toplamı Balthazard Formülü ile hesaplansa %22 bile yapıyor heyet zaten oran artirmaz hocaya tekrar göndere bilir