Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 34 mesajın 31-34 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    WOMBAT Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:03
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @derbeder47

vergiindirimi için de geçerlimi bu?

Üye
    mcspartan Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet cihad
    Son Giriş
    08.12-2015
    Saat
    20:50
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ya cahilce konuşup insanları yanlış yönlendirmeyin maliyenin kabul etmeme sebebi kendi yönetmeliği adamları özrlülük ölçüt yönetmeliği bağlamıyor. eski raporlarda geçerlidir zaten eski raporun yenilenmesi istenirse eski raporun geçerli olduğu tarihe göre işlem yapılır

Üye
    Ali 1234 Avatarı

Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    18:02
    Yaşadığı Yer
    Manisa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Ya sen atmışsın kapağı.sırtını dayamışsın devlete boş konuşu görsün kazanılmış haklar hic bir zaman gasp edilemez

Üye
    seropolat Avatarı

Son Giriş
    07.12-2016
    Saat
    11:13
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    selamlar herkese
    yazılanları uzun zamandır okuyorum pasif olarak forumu takip ediyorum
    o kadar ilginç geliyor ki bana engelimize bir engelde resmi kurumlar oluyor .
    o kadar karmaşık ama bir o kadar da basit .çok göreceli herkesin durumu yoruma açık keşke netleşse herkes ne olduğunu bilse.
    ben 1999 yılında aldığım sürekli raporumu değiştirmem doğrusu güncellemem gerekiyormuş.
    2013 yılında rapor için hastaneye gittim .biliyorum ki engelim %40 almayı gerektiriyor balthazar göre. denemek için gittim ilgili bölümlere ben sesimi çıkarmadın ne vericekler diye .ortopedi skolyozumdan dolayı %20 verdi ftr %12 verdi göğüs sıfır verdi beyin cerrahı sıfır verdi.bu esnada sayın doktarlar bana bakmadı acı ama gerçek bakmadılar ne röntgen filmine nede mr baktılar .sadece göreceli dış görünüşüme göre puan verdiler .heyete girdim ismin nedir çıkabilirsin.
    gerçekten adil olması isteniyor ise engelli olmayıpda engellileri ayırmak ve haklar tanımak istiyorlarsa lütfen herkes ciddiye alsın bu işi doktorundan sağlık kurulundan heyetinden herkese .sadece özen göstersinler .
    şimdi tekrar rapor almak için uğraşıcam .bu sefer bendeki rahatsızlıkları bilerek kaç olduklarını bilerek gidicem gerekirse anlatıcam röntgen mr ile ...
    dr ile konuşamıyorsunuz bile anlattırmıyorlar direk küçümseme modun dalar.Tek isteğim gerçekten incelemeleri çok zamanlarını almıcak umarım bu sefer başarılı olabilirim .Hakkım olduğunu düşünüyorum ki etrafımda duyuyorum hakkı olmadığı halde bunu alanları .
    alacak olan herkes için kolay gelsin

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123