Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    gursa Avatarı

Son Giriş
    22.05-2017
    Saat
    16:41
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ysml ne yaptın arkadasım gelısmelerden bızı de haberdar edersen sevırınız.

Üye
    ysml Avatarı

Son Giriş
    07.02-2015
    Saat
    19:38
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar aylardır sağlık raporu için uğraşıyorum raporun hakkım olduğunu düşünüyorum.itirazda bulundum en son hakem hasteneden de rapor olumsuz çıktı.ben yeniden rapor almak için ne zaman baş vuru yapmalıyım.herşeye en baştanmı başlamalıyımmı.?cevaplarınız için teşekkür ederim.

----------

gürsa arkadaşım ikinci hastanede %38 verdi rapor bozuldu.hakem hastanede %13 verdi.sol kulağa tekrar operasyon geçirip öyle sonuç verilir diyor.fakat operasyonlada düzelip düzelmeyeceği kesin değil.kesin düzeleceğini bilsem raporla uğraşmayacağım.fKt doktorlarda kesin bişey söylemiyor.bu yüzden ameliyat olmak istemiyorum.

Üye
    ysml Avatarı

Son Giriş
    07.02-2015
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Soykankaan arkadaşım sana özellikle teşekkür ederim yardımlarından dolayı
    umarım sıkılmazsın bir konuda tereddütlerim var senden fikir almak isterim
    benim raporu alamamamdaki en büyük etken doktorların bana tekrar operasyon geçirmen gerek diyorlar zaten en son hakem hastanenin verdiği rapordada operasyondan sonra değerlendirmek gerekir diye yazmış fakat ben yeniden ameliyat olsamda düzelip düzelmeyeceğine dair hiç bir doktor
    kesin düzelir demiyo yani %100 düzelir demiyo düzelmeyebilirde diyo bu yüzden bende tekrar operasyon geçirmek istemiyorum çünki tamamen kaybetme korkusu var kayıp edersem bunun hesabını kim verecek ayrıca tekrar ne zaman başvuru yapmam gerek bütün işlemlere yenidenmi en başındanmı başlamam gerek tşk.

Üye
    ysml Avatarı

Son Giriş
    07.02-2015
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar örneğin %58 raporu olan birkimse.rapor sürekli.bu kişi hastalığında az da olsa ameliyatla düzelse rapor da bi değişiklik olurmu.bilgilendirirseniz sevinirim..teşekkürler..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.226

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Evet, ameliyatla düzelme olduğunda rapor oranı da ona göre değiştirilir...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12