Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nzr Avatarı

Gerçek Adı
    nzr
    Son Giriş
    01.04-2016
    Saat
    13:42
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar iyi günler herkese geçmiş olsun 15 yıl önce bi kaza geçirdim sağ diseğim parçalandı ve alçıya alındı ama yanlış kaynadı ve öyle kaldı
    şuan sağ kolumda aşırı derecede şekil bozuklugu var ve sağ kolum sol kolumdan daha güçsüz ve ek olarak tam olarak kapanmıyor yani omzuma degmiyor
    hatta askerliğim sırasında gatadan çürük verdiler içinde platin felan yok öyle kaynadı öyle kaldı

sizce sağlık kuruluna başvursam rapor oranım ne olur bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?

Üye
    NETBUS Avatarı

Gerçek Adı
    Megalodon
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    02:08
    Yaşadığı Yer
    Karadeniz
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    0

netice derken? %oran olarak engel durumu %40 üzeri olması lazım ekpss için. ve ameliyatla düzelebilecek birşey.

Üye
    nzr Avatarı

Gerçek Adı
    nzr
    Son Giriş
    01.04-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hocam istanbul gataya kadar gittim ama malesef dediginiz gibi amelıyatla düzelecek bişey değil dirsek olmadıgı ve bilek kemiği 15 cm uzayıp parçalaman dirsek kemiği ile birleştigi için malesef ameliyat durumu felan yok ...

Üye
    nzr Avatarı

Gerçek Adı
    nzr
    Son Giriş
    01.04-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar iyi günler geçmiş olsun 16 yıl önce feci bi kekilde düştüm sağ kol dirsegim parçalandı alcıya alındı fakat yanlış kaynadı ve düzeltilemedi şuan sağ kolumda aşırı şekil bozukluğunun yanı sıra ağrı var ve aşırı şişlik var gözle hemen fark ediliyor ve enteresan bi sekilde şag kolum her yıl biraz uzuyor şuan sol kolumdan yaklaşık 7 8 cm kadar daha uzun sağ kolumu tam kullanamadığım için iş bulup çalışmakta zorluk çekiyorum kolumun düzelme olanağı yok sizce heyete girsem nasıl bi sonuç çıkar teşekkür ederim imdidien herkese heçmiş olsun allah şifa versin...