Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yunus_emre_ Avatarı

Son Giriş
    10.11-2017
    Saat
    21:26
    Yaşadığı Yer
    Zonguldak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Benim Sol ayağımda üst ve alt kemiğimde fibroz displazi hastalığı var. 6 santim kısalık şekil bozukluğu (günden güne devam eden) ve çift bastonla yürüyebiliyorum..

*2013 yılında sağlık raporu aldım %60 oranında.. Bu raporuma H sınıfı ehliyet ve oto. vites araç ibaresini ekletmek için hastaneye başvurdum.. tamam dediler. 200 tl ücret odeyip heyete çıkıp devlet hastanesinden h sınıfı ehliyet oto. araç kullanır ibareli raporumu aldım.. fakat durumumda hiç bir iyileşme olamasına rağmen rapor oranım % 60 dan % 48 e düştü..

ne yapmam gerekir.. ne gibi avantajlardan faydalanamam.. avantajları ve dez avantajlarını yazarmısınız.. 2. dereden 3. dereceye düştüm sanırım..

Sağlık kurulundaki ilgiliye sordugumda.. işe, vergi dairesine vs başvururken %60 raporu kullanır, ehliyet, araç alırken % 48 lik raporunu gösterirsin dedi.. benim % 60lik raporum iptal olmuyormu. ? (2 raporumda sürekli)

Üye
    Solveus Avatarı

Son Giriş
    01.05-2017
    Saat
    19:45
    Yaşadığı Yer
    BURSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sağlık kurulundaki ilgiliyi dinlemeyin bence....farklı kurumlara farklı oranlardaki raporları ibraz etmek, sehven yapsanız bile evrakta sahtecilik teşebbüsüne girer...tamam evrakı siz tanzim etmediniz ama oranların farklı olduğunu bildiğinizden yine başınız belaya girebilir

Üye
    mehmet-41 Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    45
    Verilen Beğeniler
    7

raporunuz %40 altına düşmedikçe engelli raporunuz geçerlidir siz öylece başvurun maliye'ye koltuk değneği kullanıyorsanız raporda'da yazıyorsa düşeceğini sanmıyorum

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    34
    Verilen Beğeniler
    13

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    evet ilgili doğru söylemiş vergi dairesinin düşürdüğü rapor onları ilgilendirir normalde hastaneden aldığınız raporunuzuda kullanabilirsiniz