Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    diyar101 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    12.09-2015
    Saat
    17:21
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    hocam size bir sorum olacak ama öncelikle ben babamı sağlık raporu için hastaneye götürdüm. eski raporu vardı itiraz ettim%78 ve sürekli idi. şimdide yeni rapor dolaştırıyorum ama hala bir endişe var bende; gerçi şu anki raporda beyi cerrahı göz ve kbb hari yaklaşık%88 oranında: bunun %60 ile %20 si parkinson hastalığından. neyse konuya gelelim.
    1. yeni çıkacak raporda yine rapor süresi sürekli mi olacak?
    2. Eğer yeni rapor süreli ve ağır özürlü olmasa önceki rapor geçerli olacakmı?
    3. beyin cerrahı solda 1/5 hemiparezi, destekle kalkabilyor, yürüyebilyor yazmış (babam beyin kanaması geçirip kısmı felç geçirmişti) yazmış ve şunuda demiş nöroloji görüşü uygundur yazmış. buna bu doktor bir puan verecek mi yoksa nörolojinin puanlarımı geçerli?
    4.göz doktoru da +1.00(150+1.00) ile 0.7
    +1.25(175+1.25)ile 0.7 speredefekt , seril ektopiyom, ppifera ya da pera
    bunun özür değeri sizce kaç olur?
    bana yazarsanı sevinirim.

Üye
    umut2135 Avatarı

Gerçek Adı
    umut
    Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    23:13
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    6
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Diyar arkadaşım son alacağın rapor geçerli olacak dır bir önceki raporun geçersiz olacaktır muhtemelen yeni rapor da sürekli olarak verilecektir.