Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 17 mesajın 16-17 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sabirliol2023 Avatarı

Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    14:57
    Yaşadığı Yer
    diyarbakir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ben tarsus'a tekrar gittim. Sağlık kurulu başkanıymış neymiş işte beni tip-1 diyabet hastası olduğumdan şüphelendiği için mersin devlet hastahanesine bir üst yazı almam için gönderdi. Uzun uğraşlar sonucu aldım üst yazıyı ve tarsus devlet hastanesi sağlık kuruluna götürdüm.yine ikna olmadı ve beni tarsus'taki diğer devlet hastanesine son üç ayın kan ortalamsı hb1ac için gönderdi ve benden eczaneden ilaç raporumu çıkartmam için gönderdi. Sonra diyarbakır'a gittim. Aradan 6 hafta geçti.aradım sağlık kurulunu. Verdiği cevap yine aynı. Kurul başkanı son üç ayın kan ortalaması için tekrakdan kan vermem gerektiğini söylemiş.ben de bıraktım o sağlık kurulu raporunu.heyet başkanının şüphelendiği şey ise nasıl olur da d.bakır'dan engelli raporu alamamış da ta tarsus'a kadar gelmiş.bir türlü ikna olamamış.

Üye
    Blue-Velvet Avatarı

Gerçek Adı
    serra nur
    Son Giriş
    17.07-2017
    Saat
    23:50
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    senin yapacağın rapora itiraz edip diğer rahatsızlıklarını belirtip tam teşekküllü muayene olacaksın sanırım başka rahatsızlıkların da varmış ama belirtmemişsin kurula ..itiraz edip tekrar alabilirsin

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12