Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Sarıali Avatarı

Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    21:49
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    iyi gunler

sag kalçama total kalça protezi takildi ve bel fitiği ameliyati oldum ve 5 ay sonra tekrar bel fitigi ameliyati oldum ve 2 ay once belimden tekrar ameliyat oldum 4 adet platin cakildi bele

kimse iş vermiyor girdiğim yerden 2 ay sonra işten cikariliyorum bu durum da psikolojim bozuldu 2 yilda 4 agir ameliyat geçirdim dişari cikma korkusu basladi disari cikinca duserim diye korkuyorum
    bu durumlarda sakatlik derecesi verirlermi

1986 ssk girişim var malulen olmak icin heyete girdim fakat ssk olumsuz iş gucu kaybin yok dedi beni aydinlatirsaniz sevinirim kolaygelsin

Üye
    ASGOKCE Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet Gökçeyurt
    Son Giriş
    14.10-2017
    Saat
    23:36
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba, Geçmiş olsun kardeşim. Total Kalça Protezi ameliyatı olmuşsanız % 25 özür oranı veriyorlar kurulda. Total Kalça Protezi olan kişilerin yaşına göre İş Gücü Kaybı oranı değişmektedir. İş Gücü Kaybı tespitinde 38 yaş baz alınmaktadır. Bel Fıtığı ameliyatı da oldum ve platin takıldı diye yazmışsınız. Her iki arıza bana göre Engelli Kartı almak için gerekli olan % 40 oranına ulaşır diye düşünüyorum. Total Kalça Protezi ameliyatı olmuş birisine SGK sen sağlamsın diyemez. Sizin elinize red yazısı geldiyse itiraz edin oradan da bir sonuç çıkmaz ise dava açın derim. Ama % 40 üzerinde özür oranı tespit edilirse Vergi Dairesine müracaat edin Vergi indirimi yoluyla emekli olmaya çalışın derim. Devlet Hastanelerinden daha kolay alırsınız. İstanbulda iseniz Beykoz Devlet Hastanesi, Ryüp Devlet Hastanesini deneyin derim.Geçmiş olsun.