Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    akat Avatarı

Gerçek Adı
    ...
    Son Giriş
    10.06-2015
    Saat
    19:21
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar her yerde birşeyler yazıyor herkez birşeyler söylüyor. Kafam tamammen karştı bilen varsa ne bi şekilde lütfen yardımcı olsun.

Ben Gülhane Askeri Tıp Akademisinden (GATA) Savaşta Barşta Askerlige El Verişli Degildir Raporu Aldım. Hastalıgım idiopatik hipoparatiroidizm Hipo Kalsemi B
    en Çürük Raporu Alabilirmiyim.

Hastalıgım Dolayısıyla Girdimgim Tüm İşlerden Cıkmak Zorunda Kaldım. Çünkü cok cabuk yoruluyorum. Buna baglı olarakta kas kırızleri geciriyorum. Günde 4 defe Calsium 1000mg ve 2 defa Rocatlor 0,5 kulanıyorum. Şuan 21 yaşındayım 10 yaşımdan beride kulanıyorum bu ilacları. Eger atladıgım bir yer varsada cavaplarım arkadaşlar bilen varsa lütfen yardımcı olsun.

Üye
    akat Avatarı

Gerçek Adı
    ...
    Son Giriş
    10.06-2015
    Saat
    19:21
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar Hipokalsemi'den Yüzde 20 kalıcı Rapor aldım. Buna Piskolojik Sorunlar Ekleyip Yükseltmem Mümkün Mü Şuan Ne Özürlüyüm. Ne saglıklı Hastalıgım Yüzünden Agır İş Yapamıyorum piskolojim bozuldu girdim tüm işlerden kovuldum. Ya kırız gecirdim yada dayanamadım. Ortada dımdızlak kaldım geceleri uyku uyuyamıyorum artık gelcek kaygısı yuzunden napacagım ben ? Askere gitmedim. Savaşta barşta cürügüm. Millet özürlüsün die saglam işlere almıyorlar. Özürlüyede Sivl raporum yetmiyor.

Ne yapalım Ölelim Mi Biz ?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Çok geçmiş olsun @akat

sakatlık oranı cetveli'Ne göre başka bir durumdan dolayı % 33 oran daha verilmeli ki Balthazard Formülü ile toplamda % 40 olabilsin.