Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ahmetfatih Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    27.04-2017
    Saat
    13:47
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    herkese hayirli geceler benim hastalik yuzdeleriyle ilgili bir sorum olacak benim kronik hepatit b hastaligim behcet hastaligimdan dolayi sol bacagimda surekli olusan bir sikintim ve kireclenme var..kroniklesmis ve suregen olan hastaliklarin yuzdesi artirilacak diye bir duyum aldim bu konu hakkinda beni bilgilendirirseniz sevinirim...

Üye
    Avahisaz Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ..
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar bu soruya cevap verebilecek biri yok mu. Bende de kronik hepatit b hastalığı var tabloda bazı oranlar yazıyor ama onların ne anlama geldiğini anlamadım. Yani %15 %30 gibi oranlar var 15 te kronik yazmıyor taşıyıcı olunca mı 15 oran veriyorlar. 30 da kronik yazıyor. Rapor için gidersem kronik olduğu için 30 oran mı verecek doktor ?

Bugüne kadar hiç ilaç kullanmadım belirli aralıklar ile kontrole gidiyorum enzimlerim yükselince yediklerime dikkat ediyorum stresten uzak duruyorum düzeliyor. Sadece kronik hepatit b hastalığın olması raporuma kaç oranında etki eder. Ayrıca %34 lük işitme engelim var zaten hepatit ile beraber 40 olur mu ?

Üye
    UnFeeLinq Avatarı

Gerçek Adı
    R. Eyüp Eken.
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    15
    Verilen Beğeniler
    2

%15 en az verilen oran diye biliyorum.

Üye
    Avahisaz Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ..
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tşk ederim @eyüp kardeşim 15 yeterli olur benim için. Biyopsi ister mi acaba doktor. Biyopsi olmak istemiyorum korkuyorum biyopsi olmaktan

Üye
    SBT Avatarı

Son Giriş
    21.01-2016
    Saat
    22:22
    Yaşadığı Yer
    Kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba öncelikle geçmiş olsun bende kronik hepatit b hastasıyım %30 oran verdiler. Ben biri GATA'da ikisi Devlet hastanesinde olmak üzere toplam 3 kere biyopsi oldum korkmanıza gerek yok gerekirse olun.

Üye
    Avahisaz Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ..
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Tşk ederim size de geçmiş olsun. Ben de daha önce biyopsi oldum Bi defa. Ama çok hazırlıksız yakalanmıştım hiç araştırmadan oldum bu yüzden korku oluştu. Rapor için biyopsi isterler mi acaba ya ultrason falan yeterli olmaz mı acaba