Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    enes44 Avatarı

Gerçek Adı
    serdar
    Son Giriş
    06.09-2017
    Saat
    15:36
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    kartal eğitim araştırma hastanesinde 04 mayıs 2015 tarihinde vergi indirimi için sağlık kuruluna başvurdum ben de
    şuan özel hastane raporlu tip1 diyabet insülün kullanıyorum birde el ayak yanması var alfa liposit ilacı kullanıyorum oda özel hastane ilaç raporum var
    safra kesemi aldırdım vertigo mevcut
    10 yıl önce epilepsi rahatsızlığı geçirdim bunları belgelememe rağmen dahiliye hiç tahlil falan yamadan bana verilen sağlık kurulu raporu diyabet tip bir haricinde diğerlerini yok saymışlar diyabete sadece % 28 vermişler

2 yıllık rapor ne yapabilirim itiraz etsem ne olur etmesemde devlet hastasinde ilaç raporu çıkarıp tekrar müracat etsem ne kazanabilirim bana yardımcı olurmusunuz.

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    34
    Verilen Beğeniler
    13

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    tip 1 diyabet 28 olmaz nasıl vermiş o oranı anlamadım birde rahatsızlıklarımı kanıtladım diyorsun anladığım kadarıyla epilepsi rahatsızlığınız tekrarlamamış öyle olsa bile 5 puan da ordan vermesi gerekirdi safradan oran verilmiyor o doğrudur ancak vertigo rahatsızlığınız varsa ordanda derecesine göre bir oran verilebilirdi

b-Komplikasyon yapmamış olan, açlık kan şekeri 200 mg’ın altında tutulabilen,
    ketoz ve hipoglisemi göstermeyen Tip I diabetes mellitus 30
    c-Açlık kan şekeri sürekli olarak 200 mg’ın altında tutulamayan, komplikasyon yapmış
    ketoz gösteren Tip I diabetes mellitus 40

senin yapacağın dediğin gibi ilaçraporunu alıp sonra itiraz etmen olacaktır 40 ve üzeri rapor alırsan engellilerin faydalandığı şeylerden sende faydalanabilirsin
    @enes44