Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Hayırlı Evlat Avatarı

Son Giriş
    06.07-2015
    Saat
    14:24
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhabalar, annemde şeker var insülün kullanıyor, ayrıca tansiyon var bunun için de ilaç kullanıyor, yukarıda saydığım bütün rahatsızlıklarından dolayı raporu var ? Acaba yüzde kaç rapor verirler.. Ben şehir dışında memurum bana çok ihtiyacı oluyo rapor çıkartıp tayin istemeyi düşünüyorum. Yardımcı olursanız sevinirim..

Üye
    cmndd Avatarı

Son Giriş
    17.07-2015
    Saat
    14:45
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

geçmiş olsun. bildiğim kadarıyla insülin e %40 tip 2 ye %20 bunlar kesin. ama diğer rahatsızlıklarının oranını bilmiyorum. oranlar dan çok ağır engellidir ibaresi gerekiyor. bunuda heyet verdiği raporda duruma göre veriyor. hele hasta tek başına ayağa kalkabiliyorsa ağır engelli ibaresi imkansızlaşıyor

Üye
    Hayırlı Evlat Avatarı

Son Giriş
    06.07-2015
    Saat
    14:24
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    teşekkür ederim.Ben mebde öğretmenim ayrıca babam da engelli yani bu ağustos ayında yanlarına gelmem lazım bir şekilde. Allah göstermesin anneme bir şey olsa bunun sorumlusu kim olacak. Her anlamda bana ihtiyaçları var.
    Rapora "Başkasının güç ve yardımı olmaksızın hayatını devam ettiremez." yazıdırmam gerekiyormuş bunu yazarlar sizce ?