Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 27 mesajın 16-27 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    gaziantep27 Avatarı

Son Giriş
    25.11-2016
    Saat
    18:45
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Hakkım bittiğini söğledi memur. Yanı ben 6 ay beklemeden 1 ay arayla rapor çıkardım.butun hastalarımın aynı çatı Altın'da verilmediğini söğleyip şehir dışına son kez sevk edıyoruz dedi. Tamam dedim 6 tane rahatsızlığım var raporlu 1. Hastane farklı 2. Hastane farklı 3. Hastane yıne farklı rahatsızlıklarıma verdı. Ben 3 hastane heyeetine girmeden gıttım.tekrar il sağlık mud. Dedim oran bu çıktı sıze gelır dedım ama adam benım heyete gırmediğimi bilmiyor. Bundan sonra ne yapabılırım dıye sorduğumda.univesite hastanesıne git ordanda çıkarırsın dedi. Ve burdan 6 tane hastalığımın 5 tanesınden toplam %50 aldım. Benım tekrar ıl saglık mud. 6 ay sonra gidip sevk ısteme şansım kalmadı. Ancak ekstra hastalıklarım çıkarsa sevk ısterım yanlışmıyım. Cevaplarınız için TSK ederım. Ben direk Alıp adamın yanına gıtsem ünv aldım sıstemdekı oranları sılın bunu işleyın dıyebılıyormuyum.?

Üye
    Mr.No Avatarı

Gerçek Adı
    Erol Taş
    Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    10:05
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Yazdıklarına bakılırsa öyle bir algı yarattın ki ömür boyu senin muayene hakkın bitti. Artık çöpe atıalcak meteryal konumda olmuşsun.
    Şaka bir yana öyle birşey yok; 6 ay geçsin tekrar muayene olursun; Memur senin muayene hakkın bitti derken 6 aylık süre kapsamını söylemiş.
    Sizde üniversite hastanesinden %50 oranda işgücü kaybı almışsınız..
    Benimde kafam sizin kadar karıştı. 6 hastalıktan %28 nasıl verdiler? Bakmışsın Başka yerden Üniversite hastanesinden %50 almışsın hemde 5 hastalıktan. Burada çelişki çok fazla...
    Diğer yandan da iş başvurusundasın.

Şimdi ne dersem boşa herşey gidebilir.
    Madem elinde Üniversite hastanesinden alınmış %50 oranda rapor var: İş başvurusuna gir, Olurda ileride tekrar istenirse; gider üniversiteden tekrar çıkarırsın olur biter.
    Fazla bilgi seni düz ovada yolunu şaşırtırır. Şimdilik %50 raporu kullan gerisi çok sonra düşünürüz.

burada üniversite Devlet ve Vakıf Üniversitesi varsayıyorum: Heyet Raporu vermeye Yetkili Üniversite Hastanesi varsayıyorum..

Üye
    gaziantep27 Avatarı

Son Giriş
    25.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tıp2 " aşırı aktif mesane " kalp sol ventrikül " sağ dirsek fleksiyın kaybı 90 " Astım " tansiyon"

Tam teşekküllü devlet hastanesine başvurdum dırek gidip orası bana
    Kalp %20... Sağ dirsek %10 verdi " sonuç %28 itiraz ettim il sağlık mud.

2. hastane Tansiyon %10" tıp2 %20 verdi sonuç " %28 itiraz ettim .. Neden Butun rahatsızlıklarım aynı çatı Altın'da verılmıyor dıye . Il sağlık mud. Raporlarını al gel senı şehir dışına sevk edeyım dedi.

3. Hastane ... Sağ dirsek %2 ... Aşırı aktif mesane %15... Tansiyon %10 Butun Dr imzaladı çıkacak oran belli %25 oradaki son 3. Hastanedeki heyete gırmeden çıktım Aradım hastaneye heyete gırmezsenız. Raporunuz iptal olur deldiler olsun dedım.

Kalktım il sağlık mud, gittim en son gonderdıgınız hastane %25 verdi dedim ancak rapor gelmedi elinize daha dedim. 6 tane rahatsızlığım var 3 hastane hepsi ayrı ayrı vermiyor dedim. Sisteme kayıt alındı değişmez hakem hastenelerın aldığın oranlar dedi. Ne yapıcam mahkemeyemı sıkayet edeyım dedım. Baska yere sevk edın dedım ünv hastanesıne dedım orası bıze bağlı degıl dedi. peki ben gidip ordan alsam ileride sıkıntı yaratırmı raporum dedım hayır dedi.

Ünv hastanesıne 300 tl verdim.

Tıp2 %20.... Kalp %20.... Aşırı aktif mesane %15... Sağ dirsek %7 toplam sonuç"" %50 aldım

Ilk hastane sağ dirsek rahatsızlığıma 10
    Ikinci hastane sağ dirsek rahatsızlığıma puan yok
    Üçünçü hastane sağ dirsek rahatsızlığıma 2

Ünv hastanesıne kendım gittiğim. %7

Anlatabıldımmı ;-)) ünv hastanesıne mevcut oran rahatsızlıklarıma verdı. Sadece Astım rahatsızlığıma veremedi,

Üye
    Mr.No Avatarı

Gerçek Adı
    Erol Taş
    Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Anladım yukarıda yazdıklarımı tekrarlıyorum:
    İş başvurusuna devam et: olurda tekrar rapor istenirse en son aldığın üniversite hastanesinden tekrar rapor alırsınız.
    Velev ki o hastane heyet raporu vermeye yetkili hastane olsun..

Üye
    gaziantep27 Avatarı

Son Giriş
    25.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Rapor vermeye yetkılı hastane . peki herşey için TSK ederim ilginize alakanıza son bır sorum olacaktı.

Ünv hastanesının rapor mernıse düşüyormu düşüyorsa il sağlık mud. Öğreneceğiz tekrar memurun yanına gıtmeme gerek varmı raporu aldım ünv hastaneden dıye. Hakk'ını helal et Saolasın

Üye
    Mr.No Avatarı

Gerçek Adı
    Erol Taş
    Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Memuru boşver; sen işe başla, ileride sıkıntı olacağı sanmam.. Velev ki olursa diye varsaydım: tekrar gider aynı hastaneden alırsınız.

Belki belli olmaz bakarsın SGK da memur gelen raporu MERNİS'e ekler..

Üye
    gaziantep27 Avatarı

Son Giriş
    25.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@Mr.No kardes tekrar s.a ben suan buro memuru olarak ise basladim yaklasik 1 ay oldu. Ancak vergi indirimine başvuru yapmadim.surecte suan bir sey cikmadi sgk tarafindan vergi indirimine basvuru yapayimmi yapmasam ne sikinti cikar

Üye
    Mr.No Avatarı

Gerçek Adı
    Erol Taş
    Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Selam gaziantep27 kardeş, özürlü kadroda memur olduktan sonra vergi indirimi ne gerek? Velev ki özürlü eleman alımında başvurmadıysanız: durumu bildirmeniz evveladır.

Üye
    can12 Avatarı

Son Giriş
    18.06-2016
    Saat
    13:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul-01
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben bu konuda kanun boşluğu oldugunu düşünüyorum okuma yazma bilmeyen adama bile bunu sormuyolar sadece şuraya imza at tamam diyolar. sıkıntı olacağını sanmıyorum soruşturma dahi acsalar 3 farklı hastane 3 farklı oran doktorların da başı yanması gerekiyor bu durumda.oldugunu varsayalım tekrar girersin heyete sıkıntı olmaz bence

Üye
    gaziantep27 Avatarı

Son Giriş
    25.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Is kur uzerinden bankaya girdim operasyon destek personeli diye.anladigim kadiryla gidip bildirmemmi gerekiyor vergi indirimini

Üye
    yalnız insan Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa ŞAHİN
    Son Giriş
    18.10-2016
    Saat
    14:36
    Yaşadığı Yer
    turkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    hakınızı arayınız. DÜŞÜNDÜĞÜNÜZÜ UYGULAYINIZ DERİM

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12