Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ilker_1982 Avatarı

Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    16:20
    Yaşadığı Yer
    izmir/karşıyaka
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Herkeze merhaba, bilenlerden yardım istiyorum. bana yardım eden olursa çok memnun olurum.
    ben yaklaşık 7 sene hidrosefali (beyinde su toplaması) tedafisi gördüm. ama halen devam ediyor rahatsızlığım. ardından epilepsi tedavisi gördüm. kısmen durduruldu. bunlara bağlı olarak gözlerim 3.5-4 numara arasında göz bozukluğum var.
    2006 yılındada motorsiklet kazası geçirdi,m humoros başı denilen oynar omuz eklemim 5 yerinden kırılıp yerinden çıktı ve kemikler topalanamadığı için kemiğin yerine protez takıldı ve max 3 kg'ı yaklaşık 2 dakik akaldırabiliyorum

Bulara göre özür derecem tahmini ne olur? bilen arkadaşlar varsa cevaplarsa memnun olurum

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    958
    Verilen Beğeniler
    1.251

Oranları düzenleyen Cetvel'e baktım ama hidrosefali göremedim. Başka bir adı olabilir mi?
    Bir de, ben olsam sürekli doktorum varsa ona sorarım. Olar çok daha iyi bilir.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    ilker_1982 Avatarı

Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir/karşıyaka
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

doktorda bu hastalıkla ilgili bir şey söylemedi bu hastalık yüzünden askere gidemedim devam etmesi durumunda allah göstermesin ölüme kadar sebep oluyormuş baş büyümesi diyede geçiyor ismi

Üye
    ilker_1982 Avatarı

Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir/karşıyaka
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Dün itibari ile Ege üniversitesi hastanesinden raporum %69 daimi olarak çıktı vergi dairesine vergi indirim için başvurdum Ankaraya gönderildi yeni tarihli raporlarda düşürülme olmayacağı söyleniyor benim raporum düşermi acaba

raporları hidrosefali mesane disfonksiyonu %25
    epilepsi sık %40
    sağ omuz protezi %30 olarak verildi
    Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim