Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    börekcimurat01 Avatarı

Gerçek Adı
    murat kökyıldırım
    Son Giriş
    02.05-2017
    Saat
    15:12
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    selam arkadaşlar.umarım bana yardımcı olursunuz.

ben tip 2 şeker hastasıyım ve tansiyon.
    ayrıca troid hastasıyım süreklitedavi oluyorum ilacları kullanıyorum ilac raporum var.
    3 ay oldu kalp krizi gecirdim .damarlarda büzüşme var dediler sinirdewn kaynaklaıyor dedi doktor hem sag.hem sol da damarlarda yavaş akım var.kısaca ..
    kardiloloji epikriz raporda ef63 ve damarlarda akım yavaş yazıyor. kardiloji a.aldıgım ilac raporu. diltizem 90 mg.ve hiberlidimi kolestrol habı kullanıyorum birde asbirin 100 kullanıyorum..

rapor ilaclarım.1,troid.levetrosin 100,2.cisi.şeker ilacı meteformın 1000 3,tansiyon 12,5 kullanıyorum..kalp ilac raporu.1,diltizem 90 mg.2,ciside hiberlidimi cestor diye 10 mg kulşlanıyorum

arkadaşlar bu saydıgım hastlıklarımdan ayrı ayrı yüzdelik kac oranları olur
    rica edersem yardım olurmusunuz vergi indirimi alabilirmiyim kalb ve klestorol alabilirmiyim

Üye
    börekcimurat01 Avatarı

Gerçek Adı
    murat kökyıldırım
    Son Giriş
    02.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Selam arkadaşalr.benim troid.şeker hastası tip 2.tansiyon dahiliyeden almış oldugum ilac raporum sürekli kullandıgınm ilaclar. 2,ciside gecen 3 ay oldu klab krizinden anjiyo oldum ef 63 yazılı damarlarda akım yavaş mevcut .ilac raporunda.1,diltizem 90mg.2,hiberdimi cestor hastalıgım tanısı 125,1 koroner arter kalb hastası tanısı koydular ben toplam da ne kadar özürlük raporu veririler arkadaşalr yardımcı olacak arkadaşalr şimdiden teşekederim .

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    34
    Verilen Beğeniler
    13

troid ten %10
    kah dan % 30
    ht den %10 ancak bu benim düşüncem kalp rahatsızlığınızda kals 2 ye daha uygun görünüyosunuz

Klas 2 hastalar 30
    Miyokard infarktüsü geçiren veya daha önceden koroner arter hastalığı tanısı alan veya girişimsel-cerrahi koroner işlem yapılan anjinası bulunan hastalarda aşağıdaki şartların varlığı; NYHA Sınıf 1 semptomlar veya ilaç tedavisi veya diyetle anjinanın kontrol altında tutulabilmesi ve ayrıca konjestif kalp yetmezliğinin bulgu ve semptomlarının yokluğu (EF >%50).

eger düşündüğüm gibi oranlar verilirse %43 alırsınız ve vergi indirimine müracat edebilirsiniz .....

pardon tip 2 yi görmemişim 20 puanda ordan verilir yani kolay alırsın sanırım bu şekilde oranınız % 55 olacaktır

Üye
    börekcimurat01 Avatarı

Gerçek Adı
    murat kökyıldırım
    Son Giriş
    02.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    selam arkadaşalr nasılsınız ..gecen dönemde yazmıştım sarasota arkadaşımız abimiz biraz mbilgi sahibi oldum .yeni rahatsızlık larım eklemek istedimm.hastalıklarım ve ilac raporlarım.

1,koroner arter iskimik hastalıgı125,1 anjiyo oldum ef 63.damarlarda akım yavaş.
    hiperlidimi kolesttriol ilacı .
    troyid hastasıyım.
    diyabetşeker hastasıyım.
    tansiyon hastasıyım.tansiyon ilacı alıyorum.
    egzama var
    ve son olarak eklenen raporum.epilepsi.narkolepsi.ve febrilkozvulziyonlar..epilepsi tanımlanmamış.2,unipolar depresyon ......debresif nöbet tanımlanmamış...

ilaclarım.venlafoksinhcl.2,valproık asıt/sodyum valproat...ve depakin chrono bt 500 kullanıyorum..

arakadaşlar özür oranlarım nedir yardımcı oluresanız cok memnun olurum