Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Polat34 Avatarı

Son Giriş
    05.11-2017
    Saat
    15:52
    Yaşadığı Yer
    34
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    açlık kan şekerim sürekli 50-55 civarında çıkıyor ,doktorun tavsiyesiyle diyet uyguluyorum şimdilik.
    Diyet olmazsa ilaç yazacağız dedi .İlaç dediği insilün mi yoksa veya diyabet ilacı mı?
    Ayrıca doktor reaktif hipoglisemi dedi bunun özürlülük cetvelinde oranı felan var mı?

34 yıldır doğru düzgün doktor yüzü görmemiştim 2 kalp krizi geçirdik tüm hastalıklar peşpeşe çıkmaya başladı.İyice psikolojim bozuldu bu ara

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:03
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    198
    Verilen Beğeniler
    87

Üzüldüm @Polat34, çok geçmiş olsun... Ama moral bozukluğu bünyeni daha da zayıflatır, dikkat et lütfen. Sadece cetvelden oran verilmediğini söyleyebilirim.

Üye
    Polat34 Avatarı

Son Giriş
    05.11-2017
    Saat
    15:52
    Yaşadığı Yer
    34
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Farkındayım bu aralar çok fazla sinirliyim,nerdeyse herşeye kızıyorum ve çok fazla şey unutmaya başladım.Son bi kaç aydır dahada sıklaştı bu doktor vitamin veriyo ama etkisi varmı bilmiyorum.Rutin şeylerden uzaklaşıp değişik şeyler yapıyorum bi kaç gündür,aynı şeyleri tekrarlamıyorum ,mümkün olduğunca eve aynı yoldan gitmiyorum değişik arabalara biniyorum belki düzelir diye.

Yüksek şekerin özürlülük cetvelinde oranı varda düşük şekerin neden yok acaba.