Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kolon71 Avatarı

Gerçek Adı
    Fatih
    Son Giriş
    03.03-2015
    Saat
    01:02
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar buralarda yeniyim ve ilk yazımı yazacagım.

Neyse ben kalıtsal polinöropati hastasıyım geçen sene şubat aylarında hastaneye gittim araştırıldı ve bu tanı konuldu. 1 sene içinde acaip ilerledi birinin koluna girmezsem düz yolda yürüyemiyorum çevrem geniş oldugundan pek rahat edemiyorum
    herneyse fizik tedavi alınca rahatladım çok şükür rabbime.

Benim sorum şu doktor bugun saglık raporunda bana %20 verdi sizce az degilmi diger noroloji doktoru en az %40 alırsınız demişti sizce ne yapmam lazım yardım ederseniz sevinirim

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:00
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    192
    Verilen Beğeniler
    82

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bu rahatsızlığın sakatlık oranı cetveli 'nde belli bir karşılığı yok. Uzuvlarda yarattığı kısıtlılıklara göre çeşitli tablolardan yararlanılarak oranlar veriliyor. Bu rahatsızlığa her sahip olan kişi aynı rapor oranını alamayabilir yani. Bu nedenle tek önerimiz yeniden rapor almak için başvuru yapmanız olur. Doğrudan yetkili hastaneler 'den birine başvuru yapabilirsiniz. Bazen sistemde önceki raporunuz görülebiliyor yakın zamanda almışsanız. Bu durumda da İl Sağlık Müdürlüğü'nden itiraz etmelisiniz. Onlar sizi sevkediyorlar hastaneye yeniden.