Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ucar7432 Avatarı

Son Giriş
    28.11-2017
    Saat
    15:08
    Yaşadığı Yer
    TOKAT
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar benim 2013 de %41 sürekli ibareli raporum var.
    3 ay kadar önce vergi indirimi için başvurduğumda tekrardan hastaneye sevk edildim.cevap geldiğinde öğrendimki yeni raporumu %42 ama 1 yıl süreli vermişler.vergi indirimimde aynen onaylanmış süreli olarak.
    şimdi benim %41 sürekli olan raporum geçersizmi oldu?

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:19
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    187
    Verilen Beğeniler
    82

Diğer haklarınızdan yararlanırken hangi raporu kullanırsanız o geçerli olur, şuan çok karışık bu uygulama. Çünkü sürekli raporla yararlanılan bir hak için, sistemden yeni rapor aldığınızın tespit edildiği birimler olabiliyor. Ya da yeni rapor aldığınızda bildirim yapmanız gereken haklar olabiliyor. 2013'te ki raporunuzu nelerde kullandığınız önemli yani. Eğer hiçbir işlem için kullanmamışsanız, bundan sonraki haklarınızdan faydalanırken bu gibi durumları göz önünde bulundurmalısınız. Başvurularda kurumlar sistemsel olarak yada tarih vs gibi durumları göz önüne getirerek rapor engeli çıkarmazlarsa sorunsuz olarak sürekli raporla da yararlanırsınız.

Üye
    gncali Avatarı

Son Giriş
    06.11-2017
    Saat
    20:28
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Benimde aynı oranda hem sürekli hem süreli raporum var çok kafa karıştırıcı eski raporu kullanma yada kulanmama durumu