Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    morfeuse23 Avatarı

Gerçek Adı
    Fenerbahçe
    Son Giriş
    25.07-2017
    Saat
    15:27
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Başlık ne yazayım bilemedim k.bakmayin şöyle anlatayım durumuBugün engelli raporumu yeniletmek için hastahaneye gittim Endokrinoloji:40Nefroloji:40verdi ve tansiyon için Dahiliyeye gittim DAHILIYE: tansiyon için % 10 alabilirsin en kötü ihtimalle ama kurulda bizim verdigimizi göz önünde tutup nefrolojinin puanini cizebilirler felan dedi.şimdi Tip 1 Dm, Diabetik nefropati, tansiyon vss.. hastaliklarim icim endokrolonoji, nefroloji, dahiliye, nöroloji, ortepedi vs bölümlerinden oran alabilirmiyim bolumlerin çakışip birbirinin oranini silme durumu olabilir mi? Konu hakkinda bilgisi veya fikri olan yazarsa iyi olur

Help me eeeee

Bir bölümün verdiği oran başka bir bölümün verdiği oraninin silinmesine neden olur mu? Ilk defa duydum bugün doktordan buma göre rapor çıkaracagim da:/

Üye
    INSUARIST Avatarı

Gerçek Adı
    GERÇEK
    Son Giriş
    11.03-2015
    Saat
    15:05
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Olabilir. Örneğin kardiyoloji doktorunun verdiği %10 tansiyon oranını ayrı olarak dahiliye de vermez. Bende durum aynı idi. Kardiyoloji %10 verdi. Dahiliye kardiyoloji zaten vermiş bizim ayrıca oran vermemiz gerek yok dedi ve belgeye " Kardiyoloji muayenesinde " diye not düşmüştü.

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    34
    Verilen Beğeniler
    13

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşım nefroloji 40 vermiş senin tansiyon 10 nasıl siliniyor anlamadım 40 tan 10 çıkar en fazla 30 verir sanırım başkada bişe olamaz eğer 10 puana karşılık 40 puan silinecekse tansiyondan alacağın 10 puanıda hiç almasaydın derim