Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    rgkurttekin Avatarı

Gerçek Adı
    Ramazan gökhan kurtt
    Son Giriş
    05.01-2015
    Saat
    20:36
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba

2013 yılında avm ( damar yumağı ) hastası olduğumu baş ağrısı sebebiyle çektirdiğim mr sonucunda öğrendim.

beynimde 2 yerde damar yumağı bulunmakta ve gittiğim doktorların hepsi müdahalenin sonuçlarının felç olabilme ihtimali nedeniyle ameliyat yapılmasının mantıklı olmaldığı görüşündüler.19.06.2014 de beyin kanaması geçirdim.
    bu kanamadan sonra epileptik nöbetler geçirmeye başladım ve sabah 1000 akşam 1000 mg kepra içiyorum.

engelli vergi indiriminden faydalanmak için devlet hastanesine başvurdum beyin cerrahı çalışamaz görüşü yazdı nöröloji doktoru ise %40 oran verdi.muhtemelen raporuma %40 oran çıkacak.ancak vergi dairesi bu oranı düşürebiliyormuş.sizce oranın aşağı çekilme olasılığı yüksek midir ? daha önce karşılaşılmış örnekleriniz var mıdır ?

görüşlerinizi bekliyorum.
    saygılarımla

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:11
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    197
    Verilen Beğeniler
    87

Düşürülüp düşürülmeyeceği konusunda kime net cevap veremez. Eskisi kadar düşürülmeler yapılmasa da yine de bu sorunu yaşayan arkadaşlarımız da var. Ama % 40 almışken biraz daha rahat bir şekilde sonucu bekleyin. Nasılsa kaçamayacaksınız yüzleşmekten.
    Çok geçmiş olsun.
    Saygılar.

Üye
    emrullah43 Avatarı

Gerçek Adı
    emrullah koç
    Son Giriş
    24.05-2015
    Saat
    04:57
    Yaşadığı Yer
    kütahya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    aynı rahatsızlıktan iki ay önce teşhis konuldu gamma knıfe oldum bir daha olacağım yorucu bir işte çalışıyorum baş ağrılarım ve epilepsi nöbetlerim oluyor rapor almak için hangi yolu izlemem gerekli sizlerede cok geçmiş olsun keşke sağlık olsada meden ocaklarında çalışsak