Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 21 mesajın 16-21 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    offfli Avatarı

Son Giriş
    02.02-2015
    Saat
    22:54
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    sarosada arkadaşım,ben durumu sanırım tam olarak izah edemiyorum sanırım.şimdi kısaca özetleyim ben 2000 yılında orapedik engelli olarak tam teşekkülle hastaneden işe girmek için%40 rapor aldım.ondan sonra bir özxel şirkete girdim tabi haliyle birkaç yıl sonra yani 2 yıl öncesine kadar bu vergi indirmi diye bişey bilmiyordum ama neyin ne olduğunu haliyle bende vergi indirimi için sürekli ibareli olan engelli raporumla vergi indirimi almak için başvuru yaptım,tabi kabul görmedi bizde kabul görmemeyişinsin gerekçeleride bize iletildi tabi sacma sapan bir gerekçeler hiç alaksı olmayan gerekçeler engelli kanunlarıyla hiç bağdaşmayan bir gerekçeyle kabul edilmediği tarafımıza iletildi.bizde bu durumun sağlam bir dilekçe ve iyi bir savunma yaparaktan mahkemeye başvurumuzu yaptık.bakalım bu durumun nasıl sonuclanıp sonuclanmıyacağını göreçeğiz.
    yani mahkemyi kabedeceğimi sanmıyoruz ama diyelimki kaybettik bu durumu insan hakları mahkemesine kadar taşıyacağız ALLAH'IN İZNİ İLE.bukadar sacma sapan bir durmun olamak insanlığa bile aykırı bir durum herşeyden önce bir engelli insan engelli olarak çalışıyor ama engelli olarak engelli vergi indiriminden faydalanamıyor!!! bu durumu neyle izah edilir artık yetkililerden etkililerden göreceğiz.ALLAH sonumuzu hayır eyler inş.

Üye
    UnFeeLinq Avatarı

Gerçek Adı
    R. Eyüp Eken.
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    15
    Verilen Beğeniler
    2

15 yıl önce aldıgın raporu bu saatten sonra en fazla dolaba asar arada bakarsın baska bi işe yaramaz diyoruz. bu kanun neden çıkmış neye dayanarak çıkmış onu açıklamak için ugraşmadım zaten sadece şunu diyorum hiç bir ibare ekletemezsin ! + o raporun artık hiç bi kurumda geçmez.

Üye
    offfli Avatarı

Son Giriş
    02.02-2015
    Saat
    22:54
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

unfeeling sen benim yazdıklarımı lütfen cvp verme gereksiz sinirlerimi germe!!!

bu konuda bilgisi olan datyanağı olana arkadaşlardan yorum gelirse seviniriz tşk ederiz duada bulunuruz.

oturabboğa toprağım sayfayı siz yönetiyorsunuz bildiğim kadar bu konulardada epey bir bilgiye sahipsiniz bildiğim kadar.senden ricam benim bu durumumla ilgili yorumunu öğrenmek isterim doğrusu.

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    31
    Verilen Beğeniler
    13

arkadaşım ben gene sana bildiğimi söyleyeyim ama artık son kararı yargı verir ama kabul edileceğini sanmıyorum
    Konu sarasota tarafından değiştirilmiştir (28.12-2014 Saat 14:55 ).

Üye
    UnFeeLinq Avatarı

Gerçek Adı
    R. Eyüp Eken.
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    15
    Verilen Beğeniler
    2

madem sakatlıgını raporla kanıtlayacak kadar engellisin neden yeni rapor almaya karar vermiyosun ? heyete takılırım korkusu var sanırım arkadasım sende. malum 2000li yıllarda kolu kırılana %70 rapor veriliyordu sanırım senin de böyle bir sıkıntın var

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    31
    Verilen Beğeniler
    13

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    UnFeeLinq;

arkadaşım burda vatandaşın suçu yok o raporları zamanında vermiceklerdi şimdi verilen hakları geri alıyorlar resmen buda haksızlık tabiki sen kalk sürekli rapor ver ona göre yasa düzenle ve yasada bu rapor tekrar değiştirilemez sabittir de sonra o raporu yoksay tabiki böyle bir şey olmamalı oz aman bundan 5 10 yıl sonrada şimdiki sürekli ibareli raporlarıda yok sayarlar böyle şey olmaz olmamalı bence

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12