Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 51 mesajın 46-51 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    eyvah_emin Avatarı

Gerçek Adı
    yasar
    Son Giriş
    13.10-2015
    Saat
    12:20
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Su sorunuza cvp veren olsa ayni durumdayim.

Üye
    özcan kamil Avatarı

Gerçek Adı
    kamil
    Son Giriş
    25.05-2016
    Saat
    20:25
    Yaşadığı Yer
    istanbul pendik
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    0

iyice madur oldum batsin bu hakem hastane önceki verilen haklarda gitdi

Üye
    toprak 24 Avatarı

Gerçek Adı
    turan
    Son Giriş
    07.01-2016
    Saat
    15:37
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: rusa Mesajı Gör
    Toprak..tecrubeni sirasiyla anlatirmisin
    işte benim hikayem;
    1.marmara eğitim araştırma hastanesinden % 40 aldım,ankara tabloya göre açıklamalı yazın diye raporu geri gönderdi.
    2.marmara eğitim bu sefer raporu % 36 olarak yazmış,ankaraya göndermiş,ankarada işine gelen bu oranı kabul etmiş.
    3.il sağlığa şikayet ettim,beni göztepe eğitim hastanesine yönlendirdiler.yani hakem hastanesine.ben burda tanıdık yok vesaire % 40 alamam diye 6 ay bekleyip,istanbul vergi dairesinden kartal yavuz selim devlet hastanesine başvurdum..eski raporlarımı da heyette gösterdim..heyetteki doktorlar % 40 verdi,,tabloya göre yazın dedim hocalara onlarda tabloya göre yazdılar.ankaraya gitti,kabul oldu geldi..ve şimdi 8 aydır emekliyim.darısı başınıza.arkadaşlar ben sağ ayak polo sekeliyim.tablo 3.4 göre en fazla % 36 vermişlerdi..fakat son gittiğim yavuz selim hastanesinden tablo 4.1.2 ye göre verdiler,burdaki çoğu arkadaş kabul olmaz demişlerdi,fakat kabul oldu.
    Konu toprak 24 tarafından değiştirilmiştir (02.12-2014 Saat 11:21 ).

Üye
    rusa Avatarı

Son Giriş
    05.09-2017
    Saat
    16:25
    Yaşadığı Yer
    istanbul-ataşehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Toprak sagolbrnim hikaye farkli oazaman...Il saglik ditorki.sen rapora itiraz etmisin..hakem hastaneye gitmeden*(yada sevk alip gitmeden)(ORASI mualak biraz senin ornegi kast etmis olabilir....sevk al ama gidi p gitmemek sana kalmis )..yeni basvuru yapamasin...yaprsanda sadece hakem hastane ye anlami cikiyor....

Üye
    eyvah_emin Avatarı

Gerçek Adı
    yasar
    Son Giriş
    13.10-2015
    Saat
    12:20
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Uzun ugraslar sonucu raporumuzu aldik sureci aktarayim biraz uzunca ; babama gecen sene % 90 rapor verdiler sureli (1) yil ve sure geldi tekrar basvurduk ayni hastaneye otv indirimi icin dedik demez olsaydik.. sonra oranimizi % 88 rapor verildi ve sok yasadik.sonra itiraz ettik il saglik mudurlugune gidip ve bizi baska bir hastaneye gonderdi bu hastanede % 89 verdi. Tekrar gidip itiraz ettik. Hakem hastaneye geldik burayada gelmeden once muane icin geldik on fikirimiz olsundiye ve olumlu sonuc aldik heyete girdik ve istedimiz %90 almaya hak ettik ve suresiz bir sekilde..cok yorucu bir durumda kaldik..allah yardimcimiz olsun sizlere. Tavsiyem once bir muane olun heyet oncesi gideceginiz hastanelerden..

Üye
    ulas Avatarı

Gerçek Adı
    ulaş
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:13
    Yaşadığı Yer
    istanbul/tuzla
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhabalarayni durumla bende karsilastim fakat ben hakem hastane felan basvurmadim direk baska hastanelere gittim3 kere farkli devlet hastanesinde heyete girdim.sonuc olumsuz!%26 gecemedimenson arastirma hastanesine gittim %42 gitti ayni oranda geri geldi

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234