Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    cem-melih Avatarı

Gerçek Adı
    hasan
    Son Giriş
    22.11-2014
    Saat
    14:47
    Yaşadığı Yer
    Tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba ...
    Bende geçen ayın 31 inde başvurduğum sağlık kurulu raporu tip-1 diabetten %30 ,ortopediden %1 rapor aldım. başvurduğum hastanedeki hekim hiçbir muayene yapmadı.benim rahatsızlığımda (nöroloji kısmında yazan)diabetik nöropati ve gözlerde diabetik retinopati.buna göre bana dahiliye %40 vermesi gerekmezmiydi.itirazda bulunup hakkımıda kaybetmek istemiyorum.ne yapmalıyım sizce?birde 3 defa itiraz hakkımız olduğu doğrumu.itirazda bulunursam hakem hastanede tüm tetkikler yapılıp ona göre mi karar verilir.çok acemiyiz bu konularda kusura bakmayın.ben 27 senedir bu rahatsızlığı çekmeme ve araştırmama rağmen doğru bilgi alabilecek düzgün bir mercii bulamadım

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:33
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    195
    Verilen Beğeniler
    84

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Yeniden bir hastaneye başvurabilirsiniz öncelikle,
    Eğer sistemde yeni aldığınız göründüğü için bir süre bekleyin derlerse 6 ay sonra yeniden başvuru yaparsınız.

Ya da itiraz edersiniz, yeni bir hastaneye sevkedelirsiniz.
    İki hastane raporu birbirinden farklı olur bu kez hakem hastaneye sevkedilirsiniz. Burda verilen karar kesin olur. Hakem hastanenin raporuna dava açılır ancak.
    Ya da 6 ay bekleyip yeniden başvurursunuz yine.

3 defa itiraz hakkı diye birşey duymadım.
    Bir kez itiraz edersiniz, sevkedilirsiniz, raporlar farklı olursa hakem hastane son kararı verir.
    Sonra 6 ay bekler başvurursunuz bu şekilde.